Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

akaku    69

U mnie w kukurydzy na dobre pare cm była susza potem wilgoć zatrzymana wczesną wiosną a teraz jest juz od samego wierzchu wilgoć. Lato podobno ma być chłodnę co na razie sprawdza się i przekropne tak jak od wczoraja jest u nas. W nocy ładny, równy deszczyk w dzień przechodzą takie szarugi z deszczem. Zobaczymy co bedzie dalej. 

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Spadło 9mm, dobre i tyle ale ogólnie w okolicy znacznie więcej spadło. Dziś pod Mławą lało. Mam nadzieje że jeszcze dopada bo tej wody jeszcze jest mało. Choć muszę przyznać że kukurydza mocno ruszyła, już nie dam rady wjechać z odżywką.

polo95    12

Tak wogóle to na północy Mazowsza(właśnie koło Mławy) to z opadami nie było tak źle w tym roku, choć rewelacji też nie było. Ale właśnie od soboty codziennie pada i dziś też nieźle zlało(chyba najwięcej od soboty) :)

Pawell18    13

Spadło 9mm, dobre i tyle ale ogólnie w okolicy znacznie więcej spadło. Dziś pod Mławą lało. Mam nadzieje że jeszcze dopada bo tej wody jeszcze jest mało. Choć muszę przyznać że kukurydza mocno ruszyła, już nie dam rady wjechać z odżywką.

Chcialbym zeby u mnie tyle spadlo, a mieszkam wlasciwie nie daleko Ciebie. Sledze ten temat na biezaco i po Twoich postach wnioskuje ze pada u Ciebie zdecydowanie czesciej i mocniej niz u mnie.

U mnie po 4 deszczach przez ostatnie 3dni, ziemia przemiekla na 3 cm

milanreal1    290

Chcialbym zeby u mnie tyle spadlo, a mieszkam wlasciwie nie daleko Ciebie. Sledze ten temat na biezaco i po Twoich postach wnioskuje ze pada u Ciebie zdecydowanie czesciej i mocniej niz u mnie.

U mnie po 4 deszczach przez ostatnie 3dni, ziemia przemiekla na 3 cm

Czyli Ciebie ominęło. Dziś lało kilka km za Mławą w kierunku na Żuromin (jechałem 40km/h i wycieraczki nie dawały rady), ale im bliżej Żuromina tym słabiej.

marekfarmer    4505

Ostnie dni  przyniosły  dość  spore  opady   szkoda że tak późno   gdyby to tak 1 miesiąc temu  to by był luksus  a Teraz  dobre i to na QQ i ziemniaki

daremw    128

jak wczoraj popadało z 15 mm tak dziś już praktycznie kompletnie sucho, czekamy dalej na cud

RafaKdziela    135

U mnie dziś też popadywało i z takiej małej chmurki była spora ulewa .Co ciekawe u mnie lało nie można było nosa wystawić ,a u sąsiada przez drogę ledwo kropiło .

Badylarz    13

Chyba wszędzie popadało bo temat ucichł ;)

Właśnie ładna pompa przechodzi przez Wieluń i okolice, pada już ponad godzinę i to mocno.

U nie jednej osoby może wody być aż za dużo dzisiaj. Patrząc jak wolno przemieszczają się chmury z ulewnym deszczem ale pewnie wszystko się przyda na spodziewane upały przy suchym wyżu

renovoltage    72

Kujawsko pomorskie i nadmiar wody   -_- od początku marca do dziś  87 litrów i upały na horyzoncie , dziś jedyna nadzieja ...

thug    196

wschód dolnego dostał już porcję że do żniw starczy

Szymi40    370

Jak patrzę  na  te  radary to  mnie  omija....... :(  -nic  nowego,  ostatni deszcz  był  w poniedziałek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się