Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

thug    196

kolejne 10 litrów  już sie robi mokro  ze skrajności w skrajność

fireseba    101

ładnie szło i jak doszło to kuuppa, wypadała się chmura przede mną spadło ze 200 kropel na m2

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec    85

Pada, od rana pada.

u mnie też od rana, ale bardziej kropi niż pada.

Rolnik1973, jaka gmina ?

Pawell18    13

3 dni z rzędu delikatna mżawka, która ledwie drogę zmoczy.

porządnego deszczu nie było od marca

a co do prognozowania opadu w oparciu o radary to nie radzę patrzeć na te które pokazują gdzie znajdują się chmury deszczowe, a na te które pokazują gdzie faktycznie pada.

http://www.pogodynka.pl/polska2/incaopad/

Damianb89    64

Pogranicze woj Wielkopolskiego z Łódzkim wreszcie zaczeło padać po długiej suszy jednak to już zapuźno po tak długiej suszy na VI i V klasie jare ludzie koszą lub wypasają bydłem łąki masakra niema zbyt na czym wypasać bydła a siana połowa co w zeszłym roku :(licze na potraw jeżeli dobrze popada

RafaKdziela    135

Pawell18 dokładnie kolego ,co z tego ,że są chmury ,jak ledwo z nich kropi ,lub wcale nic nie popada .Są jednak miejsca ,gdzie leje i to często .W moich okolicach też są takie miejsca .W każdym razie wiadomość dobra jest taka ,że od wczoraj ładnie popaduje i jest dobrze :)

PeterG14    114

Z rana mocno padało, z domu nie szło wyjść do chlewa. Obecnie przestało ale chmur pełno także może jeszcze dawać. Już czwarty dzień takiej pogody, szkoda że spóźnione dobre 2-3 tygodnie.

Bartek72511    41

Wielkopolska, Powiat Konin , Gmina Rychwał . Czwartek 2mm, Sobota 7mm, niedziela 5mm , i od wczoraj do dziś 7 mm , także 21 mm razem to źle nie jest :) 

damianzbr    977

Pada od 1 w nocy, z małymi przerwami ale wciąż pada. Z tego co widzę to chmury obejmą sporą część kraju.

Co do sprawdzalności opadu to ja korzystam z tego serwisu. Mapa satelitarna z google i opad rzeczywisty można zlokalizować z dokładnością do 1 km. Cały tydzień obserwuję i cały czas się sprawdzało, bo deszcz ciągle padał tu gdzie mieszkam, a nad gospodarstwem prawie wcale. Jeśli chmura jet biała parę kropel musi lecieć:

http://misi.ayz.pl/pogodynka/

fireseba    101

Co to kur za ochłapy są, od Francji aż po tatry pada a u mnie tylko kapu kapu co godzinę i się rozchodzi

Kondzio55    24

Łodzkie. Wczoraj przeszla burza z ulewnym deszczem. W 10min zalalo mi podworko i w kukurydzy woda staneła.

Od 21 wczoraj do teraz padało caly czas z małymi przerwami.

RafaKdziela    135

U mnie przed chwilą przetoczyła się ulewa tak lało ,że stoją kałuże wody podwórko zalane .Na polach jest pięknie mokro i kuku zadowolona ;)

daremw    128

no i w końcu ja się doczekałem deszczu po tygodniach oczekiwań :) od przedpołudnia cały czas delikatnie pada, nawet już miejscami kałuże są, może w końcu coś ruszy z tą wilgocią

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się