Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jony410    0

u mnie dzisiaj pszeszły trzy ulewy,niestety jedna z gradem i to z takim że zrobiło się na polach biało(na szczęście drobny).CIekawe czy rzepaki to odczują.

mikad    226

Na zachodnim pomorzu ostatnio popaduje z przerwami i przez trzy dni nazbierało się 53mm.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ogólnie wegetacja nie jest źle rośnie ładnie wszystko ale deszcz też potrzebny, niby ma być a czy będzie zobaczymy.

Czytam na necie że już wiedza jakie będzie lato i są 4 wersje, 1 ma być bardzo sucho i gorąco, 2 ma być sucho i zimno 3 że ma być bardzo mokro i ciepło a 4 że ma być bardzo mokro i zimno, a którą wersję wybrać poczekamy zobaczymy

mikad    226

Zdjęcia radarowe pokazują że będzie niezła zlewa w całym kraju.

fireseba    101

nie u nas, jedna chmurka doszła zaczeło kropić i już się wypadała. Teraz wszystko tak kręci że idzie na północ i nic nie dojdzie. Następne opady zapowiadają na listopad 2cm śniegu jak w tamtym roku, identycznie!

Milosz27    177

U nas dzisiaj cud z 10minut krajówki ;) zapewne do ziemi nie dolecialoale ale zawsze qq trochę ruszy. Ogolne caly dzien cos lecialo ale to jak kot na plakal...

mareczek525    24

pow płocki gm staroźreby 1mm jakąś godzine temu ogólnie od ponad miesiąca 3mm deszczu co za pier..... dziura wszędzie pada a u mnie nic , płock padało wczoraj 3 razy u nas nic

Slomek    184

kuj-pom gm. Koronowo wczoraj wieczorem 6mm, dziś około 14 kolejne 3mm i teraz od 21 do teraz pada ładny równy deszczyk dość intensywnie, szkoda tylko że tak poźno... Ale gdzie dobra ziemia to coś jeszcze z tego będzie ;)

Milosz27    177

A po drugiej stronie zalewu koronowskiego tylko dzisiaj ok 22 troche polecialo i teraz mży

RafaKdziela    135

U mnie też ładnie popaduje .W Pruszczu ,jak wracałem z Inowrocławia  wieczorem na ulicach były jeziorka wody .W niedzielę .

Edytowano przez RafaKdziela

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się