Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fireseba    101

W tamtym roku od maja nie spadła u mnie ani kropla deszczu aż do zimy i średnio było 30-36 stopni tylko pierwszy pokos zebrałem drugiego było 2 bele z ha

ovi    34

w tej chwili nad Zamościem burza i to konkretna, pioruny wala jeden za drógim, oby gradu nie było

Wiadomość z agroFakt.pl

Badylarz    13

Wczoraj okolice Wielunia dostały ładny deszcz z czego jestem bardzo zadowolony, podejrzewam, że koło 30l/m2 mogło spaść u mnie z tym, że druga fala to była ulewa konkretna. Dzisiaj też zapowiadają nawałnice i radary pokazują nadciągający deszcz, oby się to sprawdziło.

gen    50

ovi       jednak był grad  i 6 litrów na metr ,jutro trzeba objechać  rzepaki ,dobrze że ubezpieczone 

Przed chwilą przeszla potężna ulewa nad Lubaniem. 10 minut, ale wystarczylo żeby studzienki nie nadążały z odprowadzaniem wody. Grad również padal, ale szkod podejrzewam, że nie narobil.

fireseba    101

Saletra rozsiana a deszcz pójdzie bokiem Jak zawsze na Suwałki. W tym roku spadło tam 10x tyle deszczu co u mnie...

Nowy81    22

NO na razie zwarta linia ognia, ciekawe czy mnie sięgnie coś, a może się podzieli na okolice łodzi i Konin jak ostatnio...i spadnie pare kropel.

Kolego Ty juz patrzysz na Suwałki:) U mnie 30km (20km) i się akcja rozgrywa (skręca w lewo w prawo) a Ty masz jeszcze pół Polski:) przed sobą.

O już burze idą na łódź

Edytowano przez Nowy81

Matey    427

W okolicach ZG pada spokojny deszcz od jakiejś godzinki, straszyło grzmotami ale wygląda jakby burza słabła

magnum123    47

godzinę temu wlało konkretnie tak że studzienki nie nadążaly odbierać wody a na podwórku wszystko płynęło 30 km na południe od Wrocławia. Na szczęście obyło się bez błyskawic i mocnego wiatru bo całe te epicentrum poszło właśnie na Wrocław a nas zachaczyło bokiem. teraz cisza i spokój i powietrze inne. Wdzień było tak gorąco i parno że nie szło wytrzymać

thug    196

wczoraj 10 litrów i dzisiaj burza myśle że też około 10 litrów 12 km od wrocka

magnum123    47

godzinę temu wlało konkretnie tak że studzienki nie nadążaly odbierać wody a na podwórku wszystko płynęło 30 km na południe od Wrocławia. Na szczęście obyło się bez błyskawic i mocnego wiatru bo całe te epicentrum poszło właśnie na Wrocław a nas zachaczyło bokiem. teraz cisza i spokój i powietrze inne. Wdzień było tak gorąco i parno że nie szło wytrzymać

Sorry że cytuję sam siebie ale włąsnie dzwonili z rodziny a mieszkają z 8 km na południe od Wrocławia.  U nich była masakra grad wielkości przepiórczych jajek wiatr błyskawice, powstałe straty będzie można oszacować dopiero jutro

grego    218

ehh wracałem z Wrocławia do Kluczborka to większość drogi lało solidnie nawet grad koło Namysłowa był, dojechałem do siebie to wygląda jakby tylko zrosiło asfalt. Brakło jakieś 30km i tylko błyski widać w tej chwili

thug    196

no było to widać na radarach przede mną straciło na mocy

matingus    107

NO na razie zwarta linia ognia, ciekawe czy mnie sięgnie coś, a może się podzieli na okolice łodzi i Konin jak ostatnio...i spadnie pare kropel.

Kolego Ty juz patrzysz na Suwałki:) U mnie 30km (20km) i się akcja rozgrywa (skręca w lewo w prawo) a Ty masz jeszcze pół Polski:) przed sobą.

O już burze idą na łódź

czyli kolego tak jak u mnie.wszystko się rozeszło na południe i na północ

na radarze dobrze pokazuje,czy się sprawdza............

Edytowano przez matingus

milanreal1    290

Ostatecznie wczoraj spadło 12,5mm czyli w ciągu 3 godz spadło połowę deszczu co spadło w ciągu całego maja. Dzis w nocy podobno ma dopadać jeszcze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się