Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

marekfarmer    4520

Właśnie przyszła 2 burza :)  :) :) :) :) :)  ładnie już  jest  napadane i  ciągle  pada  na noc  zapowiadają  jeszcze więcej deszczu  oby  się sprawdziło    bo  deszcz potrzebny  u nas   w  bardzo  dużych  ilościach  

Bartek72511    41

A u mnie okolice Konina zapowiadali i nawet po ponad 30 litrów w ciagu dwóch burz które przeszły, ostatecznie spadło 0,5 mm , masakra ;/

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

W końcu pierwszy mocniejszy deszcz chyba od ok. 2 miesięcy, pół godzinna burza dobre i to choć to i tak  mało

Raptus902    30

Nalało ładnie :) . Chyba największy opad w tym roku. Woda staneła ale już wsiąkło bo bardzo deszcz potrzebny 

soltys48    315

u mnie też kiepsko coś tam popodało ale to dosłownie nic,pojechałem siać nawóz na kukurydzę a tu kicha

RafaKdziela    135

U mnie dziś popadało tak z 10 litrów na metr trochę mało .W moich okolicach dzisiaj były burze z ulewami .Kumplowi podmyło truskawki i też nie dobrze .

Ładna burza przeszła ale słaba opadowo. Szkoda bo w Bydgoszczy podobno ładnie spompowało. Jednak to nie na koniec dziś burz bo idzie kolejna :)

matingus    107

u mnie też lekko popadało dobre i to tylko mało.tak żeby się nie kurzyło.wszystko poszło na południe,a tak dobrze się zapowiadało.

może jeszcze coś popada.....

Edytowano przez matingus

marekfarmer    4520

I znów kolejna burza przeszła  popadało  nawet sporo   oby  tak  dalej  oby  tak dalej  bo potrzeby  jeszcze  dużeeeeeeeee   :)  Ale Bogu dzięki  za to  co spadło

milanreal1    290

Do 20 spadło 8mm, ale jeszcze potem padało. Z jednej strony dobrze, z drugiej, na jutro miałem dobre siano do prasowania. Ale kukurydzy sie przyda.

SOLTYS40    3

kujawsko-pomorskie okolice Piotrkowa kuj grad wielkości grochu kukurydza , buraki i warzywa zcięte ciekawe czy odbiją?

iron    394

burza była 8mm spadło ale bokami po górach to ze 40 razem z gradem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się