Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Rolnik1973    1249

Czy ty jesteś taki cham i prostak że życzysz ludziom jak najgorzej?? Nauczyłem się że nie lubisz zagranicznych maszyn ale to tylko twoja zazdrość za tym przemawia że kogoś stać na nowego JD a ty dalej musisz pykać starym polskim ciągnikiem.

post-29431-0-86554900-1433671669_thumb.jpg

fireseba    101

dokładnie tak, ale przegadasz tumanom. Jak mnie stać to zawsze wybieram towar krajowy

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Nowy81    22

No to dobrze że Wam pada, to nie będzie podstaw do klęski, i umorzenia spłat kredytów zaciągniętych na germańskie wyroby. U mnie pełnia słońca i 25*C

Rozumiem że volvo sprzedałeś?

lukasz222    2345

Ale Rusek dalej stoi, a nawet jeździ po polskiej ziemi ;)  trzeba czekać na nowego Ursusa...

Na śląsku od tygodnia bez najmniejszych opadów, siano idzie taśmowo, ale zboża zaczynają odczuwać braki

staszek131415    2020

Czy ty jesteś taki cham i prostak że życzysz ludziom jak najgorzej?? Nauczyłem się że nie lubisz zagranicznych maszyn ale to tylko twoja zazdrość za tym przemawia że kogoś stać na nowego JD a ty dalej musisz pykać starym polskim ciągnikiem.

Tu nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie tylko o wspieranie naszej gospodarki tworenie miejsc pracy a nie być tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu dla zachodu

• Like 1

milanreal1    290

Rano spadło dokładnie 0,25mm. Czyli taki deszcz że sąsiad poprosił o sprasowanie siana....

Jare nadają się pod talerzówkę, na kukurydzy nie daje żadnych odżywek bo jak tak dalej pójdzie to będę musiał w jej miejsce posiać np trawę jednoroczną...

Seba8080    1

rano przeszkala buza popłatało z pól godziny i jeszcze od 11 padało z półtory godziny 

Nowy81    22

A u mnie 1,5mm oczywiście opady dochodziły do konina i na północ sobie zawijały...:( i po deszczu.

Bartek72511    41

I wreszcie popadało tylko 4mm zawsze jednak coś :-)

Kolego z której strony  konina mieszkasz?  Ja okolice Rychwała i padało może 2 minuty. i tyle ;/

mefjurolnik    1

Kolego z której strony konina mieszkasz? Ja okolice Rychwała i padało może 2 minuty. i tyle ;/

Mieszkam pomiędzy Tuliszkowem a Koninem. Spokojnie może jeszcze coś popada miejmy taką nadzieję.

tomekZ058    75

a u mnie słonce grzeje na całego,po długich opadach które panowały koncem maja jestem za taka pogoda

marekfarmer    4520

Jak patrze  w stronę  Bydgoszczy i Świecia   ciemno   ale do mnie nie chce  to dojść.  Ach  ten deszcz  jak jest  narzekamy  że za dużo  jak go niema to płaczemy. 

Wiem jedno  już nigdy  nie będę  narzekać  na nadmierne  opady

• Like 1

Jacekrol    31

chyba wszyscy patrzą w te radary jak w zbawienie,  a moze lekko skreci i popada :D

Cały dzień widze te chmury w oldleglości 40-50 km ale jakoś nie chcą skręcić, idą po skosie na Suwałki

renovoltage    72

Radary strasznie  przekłamują , dziś prawie od rana co chwila  pokazywały ze jestem w strefie opadowej, raz kolor żółty raz czerwieńszy  efekt całe 0,5 mm na m2 przez cały dzień...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się