Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

matingus    107

w łódzkim jak zwykle nic.

tym co po padało gratuluje,tym co nie popadało zostało tylko czekać.

radar coś pokazuje,ale czy popada......

Edytowano przez matingus

Wiadomość z agroFakt.pl

SIEWCA    24

Okolice Bydgoszczy trochę chmur ale deszcu z nich na pewno nie będzie. Uschniemy. Padać będzie dopiero w lipcu w czasie zbioru zbóż tak by zgniło to co jakoś suszę przetrwało........... :mellow:

PeterG14    114

Płn WLKP chmury się zbierały, burze zapowiadali ale wszystko się rozeszło, obecnie pochmurno i sporo chłodniej. Lipa straszna, pszenżyta i jęczmienie nawet na dobrych ziemiach oberwały ale aż tak źle nie jest w porównaniu z piaskami.

zeus11    17

Lubuskie pow. świebodziński były od 5 rano trzy burze, i po burzach dalej pada deszcz z małymi przerwami. Jare to trochę podratuje bo na żyto, pszenżyto i pszenicę na słabszych kawałkach już nie pomoże bo są spalone. 

Na kukurydzy woda nawet teraz stoi ale jeszcze nie poszła druga dawka mocznika bo nie chciałem siać w ten popiół i taki upał, bo według pogody  jaką podają w telewizji to u nas od miesiąc miało padać codziennie, jutro wysieję ale kukurydza już ma 5-7 liści.

Rolnik1973    1249

No to dobrze że Wam pada, to nie będzie podstaw do klęski, i umorzenia spłat kredytów zaciągniętych na germańskie wyroby. U mnie pełnia słońca i 25*C

Edytowano przez Rolnik1973

asharot    175

Such i jeszcze raz sucho !!!

Jak nie popada w tym tygodniu to będzie masakra.

Nowy81    22

Niby coś idzie na mnie ale miejscami to już nie pomoże... kłosy puste i białe.

No kolego ta projekcja z deszczem mnie omija :).

Edytowano przez Nowy81

Szymi40    373

Dziś  już  dwie burze  a  jdzie trzecia  :)   z  pierwszej  z3  litry  druga  tyle  samo   zobaczymy  co z  trzeciej....

tadzik22    7

podlasie okolice łomży.ostatni tydzień na naszych lekkich glebach odcisnoł piętno,może jutro coś -żyje nadzieją

Renault85-15TX    167

No to dobrze że Wam pada, to nie będzie podstaw do klęski, i umorzenia spłat kredytów zaciągniętych na germańskie wyroby. U mnie pełnia słońca i 25*C

Czy ty jesteś taki cham i prostak że życzysz ludziom jak najgorzej?? Nauczyłem się że nie lubisz zagranicznych maszyn ale to tylko twoja zazdrość za tym przemawia że kogoś stać na nowego JD a ty dalej musisz pykać starym polskim ciągnikiem.

• Like 2

renovoltage    72

Dziś rano trochę się zachmurzyło  pomruczało i poszło bokiem choć radar wskazywał że jestem w centrum czerwonej strefy opadowej  :blink:

wyrebski1    35

Wielkpolska pow. Słupca-rano burza 8l spadło, teraz znów grzmi i zaczyna kropić. W końcu!. Może dzisiaj u każdego coś spadnie, bo te burze się kręcą.

akaku    69

4 burza już dziś i troszeczkę deszczu, chmury są wiatru nie ma to może może się rozpada, ale dobre i to co juz popadało za co trzeba podziękować już :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się