Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grego    218

U mnie to samo okolice Kluczborka masakra się robi, a zapowiadają kolejne ciepłe dni bez opadów. Ehh, a prawie w tym roku więcej zainwestowałem w nawożenie i ochronę przynajmniej w porównaniu do poprzedniego i jak nigdy zasiałem dość sporo pszenicy jarej...

Wiadomość z agroFakt.pl

akaku    69

Kujawy cały dzien upał +30 i do tego wiatr. Codziennie wieczorami chmurzy się ale nie chce popadać 

Piotrek1975    318

U mnie zboża piękne tylko żeby nie było jakiejś większej burzy bo będą leżały. Pogoda jest wzorcowa na sianokosy, upał taki że nie idzie wytrzymać cały dzień na słonku.

model gfs widzi na dolnym śląsku widzi 130 litrów na Metr od 7 czerwca zobzaczymy jak ta prognoza się sprawdzi ale już ciężko w to wierzyć

APCP2_81.png

GFS większość opadów wycofał. Oj naprawdę ciężki rok przed nami

thug    196

Ta,, Twoja pogoda'' to się nadaje......

U mnie na razie mokro , ostatnio dolało ze hej....

Puki co boża mamy piękne.....

twoja pogoda ma  powiązane prognozy z modelem gfs dlatego tak częste zmiany ale na 3-5 dni sprawdzają się

tomekZ058    75

pogoda fantastyczna juz drugi dzien słonce pieknie grzało,wymarzony czs na sianokosy,oby taka pogoda sie utrzymała jeszcze kilka dni

• Like 1

case-jxu-95    0

Jest tak sucho ,że dzisiaj nawet woda nie leci z kranu .Zjechało towarzystwo letników i podlewa a człowiek nie ma się w czym umyć nie wspomnę o ogarnięciu obory masakra

Rolnik1973    1249

a ja mam 2 studnie kopane, przy jednej wiadro z drugiej hydrofor ciągnie i nic mnie nie zaskoczy.

Agrest    349

Weź świeżo mielony pieprz, stań w postawie zasadniczej na wprost ściany, najlepiej pociągniętej tynkiem strukturalnym i zaciągnij się. Efekt może Cię zaskoczy.

Więcej pokory i zrozumienia.

• Like 3

songo    871

Dzisiaj siano zebrane może padać, i oby popadało bo w oleskim to już chyba 3tygodnie nie padalo

thug    196

Ta.. twojapogoda pokazuje u mnie w 5 dni 54 mm a spadnie pewnie 0,5

już było pisane mają powiązany z modelami gfs a ten model rano właśnie pokazywał takie sumy  teraz już się wycofał więc oni pewnie jutro zmienią Twoje sumy polecam tą stronę http://meteomodel.pl/

Nowy81    22

Ten portal w trzy dni zapowiada u mnie 30mm to nie możliwe, yro no zapowiada około 7mm zobaczymy. Onet milczy ale ochłodzenie widzi.

Edytowano przez Nowy81

marekfarmer    4521

Z dnia nadzień  coraz większa  tragedia w kujawsko Pomorskim  Susza  pustoszy  uprawy  coraz bardziej   Śmiało  można powiedzieć  że  u nas  jest  Klęska  Suszy

W przyszłym tygodniu większość modeli widzi ochłodzenie i spore opady deszczu na większym obszarze kraju. Nie zostaje nic więcej tylko czekać. Szkoda tylko że ten deszcz niektórym już nie pomoże :(

Edytowano przez robert123farmer

Pawell18    13

Polnocno- zach Mazowsze
Taka sama sytuacja
Badzmy szczerzy żaden przypadkowy deszcz i tak zboz nie uratuje. Tu sa potrzebne ulewy porownywalne z tymi, ktore ostatnio przechodzily na poludniu, a na to sie niestety nie zapowiada

• Like 1

Szymi40    373

Z dnia nadzień  coraz większa  tragedia w kujawsko Pomorskim  Susza  pustoszy  uprawy  coraz bardziej   Śmiało  można powiedzieć  że  u nas  jest  Klęska  Suszy

A  nie  słyszałeś  ,,ekspertów''  z  Warszawy   -  plony  mamy mieć  większe   o  10%  wszędzie jest  pięknie i  wspaniale.......propaganda większa  niż  w  Rosji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się