Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

AniaP    179

Chmurzy się ,cuduję a padać nie chcę. Duszno,przypieka ,ale nie zagrzmi .Co kiedyś byle chmurka i popadało i zagrzmiało i Jak tak dalej będzię to będzie mega susza.Bo susza to już jest.

Piotrek1975    318

Mogę to nazwać anomalią, regularnie dzień w dzień pada, parno, pogoda sprzyja tylko gniciu siana :blink: Słonka bym poprosił.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekZ058    75

to w takim razie mimo ze mam deszczu pod dostatkiem prosze o jeszcze wiecej... żartuje u mnie deszczu juz wystarczy,teraz to pogody słonecznej by pasowało bo opryski czekaja a czas leci

Rolnik1973    1249

No dyskoteka na niebie idzie, jeden huk i widno w chałupie, ciekawe co Bóg da, narazie sam deszcz pada.

Slomek    184
Napisano (edytowany)

kuj- pom bez zmian, jak czytam posty że inni w kraju mają dość deszczu są przesyceni aż nie do pomyślenia... U nas braki wody już od maja zeszłego roku, teraz tylko coraz bardziej pogłębia sie brak wody, stawki wysychają do zera a upały dopiero przed nami...
Gdzieś w oddali widać chmury, ale nadzieje na jakiś deszcz małe... kiepsko :<<<

post-18865-0-82533300-1432586086_thumb.jpg

Edytowano przez Slomek

Roki212    83
Napisano (edytowany)

No dyskoteka na niebie idzie, jeden huk i widno w chałupie, ciekawe co Bóg da, narazie sam deszcz pada.

Jak pisałeś gdzieś wcześniej w niedziele nie robisz więc nie masz co się bać  ;)

Aktualnie u mnie od 21 przechodzi burza 

Edytowano przez Roki212
  • Like 1

pawelol111    709

Z rana lało, po południu polało, na jutro znów ulewy i troche na środe. Jeszcze sporo wody w ziemi się zmieści więc można spać spokojnie.

Rolnik1973    1249

Jak pisałeś gdzieś wcześniej w niedziele nie robisz więc nie masz co się bać ;)

Aktualnie u mnie od 21 przechodzi burza

No najgorsze poszło bokiem, popadało spokojnie. Nawet jeden nie przygrzmocił blisko. Warto w niedzielę do traktora nie wsiadać.

Michalmeer    366

a wielkopolska nic sucho już , mam nadzieje ze popada w ciągu kilku dni bo bedzie kiepsko

thug    196

No najgorsze poszło bokiem, popadało spokojnie. Nawet jeden nie przygrzmocił blisko. Warto w niedzielę do traktora nie wsiadać.

daj już spokój z tą niedzielą hehe u nie ziemie mocne ale już widać pierwsze objawy na oziminach pierwsze liście zwinięte w tutki już są

razor275    279

Wystarczy już tego deszczu, aktualnie bardzo mokro a zapowiadają jeszcze większe opady, niech to sobie idzie na zachód bo pasuje sianokosy zaczynać.

Przemek2203    11

U minie już drugi tydzień dzień w dzień pada widać że ziemia ma już pomału dość tej wody robi się grząsko

Pawell18    13

Drugi rok powtórka z rozrywki...sucho, a nawet jak coś pada to jedynie zmoczy drogę

Dane z radarów nie pokrywają się z rzeczywistą sytuacją

Renault85-15TX    167

A u mnie padało już kilka dni i wody było wystarczająco, a przed chwilą poszła taka fala deszczu że z buraków na polu nic nie zostało :( popłynęły sobie w świat, a co gorsze dalej leje. 

Renault85-15TX    167

Województwo Lubelski, powiat Tomaszowski, a do Tomaszowa Lubelskiego ma 20km. Można powiedzieć że między Tomaszowe Lubelskim a Zamościem takie zlewy poszły i cały czas dolewa jeszcze mocniej. 

martinezo    16

u nas deszcz tylko wirtualny - w prognozach cały czas opady wskazane, w rzeczywistości ostatnio padało 30 kwietnia później pokropiło tylko......

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się