Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Meg5    344

Powiat Lipno .... niebo skąpi ziemi kropli deszczu .   Prognozy pogody, które w TV pokazują w ogóle się nie sprawdzają .     

Wiadomość z agroFakt.pl

W TV may pokazują zbyt ogólnikowo. Niż który wczoraj przeszedł uraczył deszcze zachód,północ i troszeczkę centrum.  Polecam również strony które podał kolega i wiele innych np. meteo lub radary pogodynki. U mnie też ładnie padało w nocy, deszcz był już bardzo potrzebny

thug    196

na dolnym śląsku pada na zach od wrocławia

Cold_case    0

spokojnie, przez ostatnie 24h przechodził przez PL front o charakterze burzowym. Ogólnie nie obawiałbym się suszy w tym roku, nawet jak za 2-3 dni pojawią się upały, a powinny bo już połowa maja

thug    196

co Ty za bzdury piszesz susza już jest w niektórych regionach narazie meteorologiczna np na moim terenie

Szymi40    370

spokojnie, przez ostatnie 24h przechodził przez PL front o charakterze burzowym. Ogólnie nie obawiałbym się suszy w tym roku, nawet jak za 2-3 dni pojawią się upały, a powinny bo już połowa maja

A    u  nas  susza  -  w  mocy trochę  pokropiło ale  mało.....  a  po  co  ci  teraz  upały ?  temperatura   piękna dla  zbóż    -może  noce trochę  zimne.

milanreal1    290

W nocy spadły 2mm, po południu 1mm. Tyle co nic ale dobre i to.

RafaKdziela    135

U mnie w nocy spadlo dobre 12 litrów na metr ,a w dzień dało ładnie kolejne dobre 10 litów .Co ciekawe mała chmurka ,a 2 godziny solidnie padało .Ok 18 u mnie na polu były kałuże małe ,ale były ;) .Ziemniaki chciałem redłować  ,ale błoto jest.W końcu normalny maj jest .

benek79    13

U mnie w nocy spadlo dobre 12 litrów na metr ,a w dzień dało ładnie kolejne dobre 10 litów .Co ciekawe mała chmurka ,a 2 godziny solidnie padało .Ok 18 u mnie na polu były kałuże małe ,ale były ;) .Ziemniaki chciałem redłować  ,ale błoto jest.W końcu normalny maj jest .

No to kolego masz szczescie,bo ja tez z kujaw i w nocy 2mm a w dzien nic. Okolice Radziejowa to sie robia jak pustynia,od poczatku marca spadło 36-38mm.

thug    196

dobrze napisałeś to jest nic 2mm przy takiej posusze nic nie znaczy niestety

pawelol111    709

Bez przymrozków ale podobno koło Wrocławia zdrowo przykurzyło....  w radio mówili. 

lonoh    30

Bez przymrozków ale podobno koło Wrocławia zdrowo przykurzyło.... w radio mówili.

kolo Wrocławia było na plusie ,koło Jeleniej Góry było na minusie bliżej gór eksperci z radia hehe

Nikita_Bennet    100

a u mnie 3 dzień gdzie coś tam z nieba pokapało i to na tyle że przy okazji opryskiwaczem trochę mocznika udało się dać na pszenicę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się