Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

pawelol111    709

Powiat siedlecki, okolice Przesmyk. Sucho, wieje ale przymrozków nie było. Cięższe nawozy idzie rozsiać ale mocznik.... :D Amazonem sieje w jedną stronę 11m a w drugą 2m :D

soltys48    315

wieje,noce z przymrozkami za dnia dość ciepło bardzo bardzo suucho nic nie chce rosnąć poza chwaściory

północna wielkopolska

Wiadomość z agroFakt.pl

Ty musisz chyba w jakimś dole mieszkać, że masz tak niskie temperatury o poranku. Od wczorajszego poranka przymrozki u mnie ustąpiły, ale o poranku nie jest wcale ciepło. Rośliny przez te wielkie wahania temperatur głupieją i stoją w miejscu.

STIG0013    406

przymrozków nie było od daaawna, ale tak samo dawno nie padało i susza straszna, jak zawsze był problem z nadmiarem wody tak teraz na odwrót

matingus    107

łódzkie ciepło aż miło,tylko deszczu brakuje.....

jeśli tak dalej będzie to nie ciekawie się zanosi .

MrCzesio123    2

u mnie też miał deszcz padać jak oglądałem pogodę a nawet chmurki nie było i 22 stopnie pogodzie wierzyć się nie da..

klama    4

Łódzkie pow. wieluński wreszcie pada, mam nadzieje że doleje troche bo straszliwie sucho juz było.

PeterG14    114

W nocy padało dosłownie 2 minuty, dość mocno ale to jest chyba kpina ze strony natury. Mam nadzieję że jeszcze dołoży.

Szymi40    372

Chmury  są  -  deszczu  nie  ma   zapowiada  się powtórka  z  ubiegłego  roku    :(   ;[

matingus    107

łódzkie lekka mżawka i to wszystko.ale się napadało. :(

w tej chwili piękna pogoda słońce świeci.

corrado    217

Pochmurno i deszczowo, a wczoraj jeszcze tak ładnie. Szkoda tylko że te opady takie przelotne mogło by popadać bo strasznie sucho.

romek6340    203

Pochmurno i deszczowo, a wczoraj jeszcze tak ładnie. Szkoda tylko że te opady takie przelotne mogło by popadać bo strasznie sucho.

Jaki rejon dokładniej bo u nas też trochę zachmurzone ale deszczu nie widać, może dojdzie jeszcze... Ogólnie to na wiosnę dawno tak sucho nie było.

Seba8080    1

susza ze aż strach tydzień temu troszkę po kropiło a dzisiaj miało padać a na razie super pogoda jest i jak tak dłużnej będzie to wszystko uschnie zanim lato przyjdzie

MrCzesio123    2

heh jak ja kultywatorem szykowałem pole pod kukurydzę to wcale tyłu nie było widać trzeba było zamykać wszystkie okna i wycieraczki cały czas chodziły bo nic nie widziałem i weź tu coś rób.. nawet jak obornik woziłem i jechałem bardzo wolno to tak się kurzyło że sąsiad sadził ziemniaki c 330 bez kabiny to mnie klął bo nic nie widział i źle zasadził rządki jak po pijanemu zrobił...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się