Skocz do zawartości

Polecane posty

Harnas88    12

W okolicach augustowa przeszła nawałnica. Akurat wracałem kombajnem z pola to kukurydze walcowało jak walcem a dachy to jak domki z kart całe szczęście u minie dachy wytrzymały gorzej z prądem

Filipoo    14

w d*pe z tą pogodą cały dzień grzało, a przed chwila gwałtowna burza i i i i co? siano mokre znowu przyklejone do ziemi;/;/ ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

Harnas88    12

Siano, zboża to nic, jak dziś przejechałem sie przez wieś to dopiero są straty, dachów to co drugi nie ma a teraz pada. Jeszcze takiej nawałnicy to u mnie nie było i co dziwne w tym kierunku wiatru. Rok temu też była nawałnica ale przy tej to był pikuś

Piotrek1975    318

U mnie co dziennie pogoda w kratkę raz deszcz raz słonko wyjrzy a mnie szlak trafia bo 1.05 ha trawy leży na pokosach od czwartku :(

Karolcia    36

U mnie też sporo deszczu od tygodnia żaden kombajn nie wyjechał w pole. Skoszone jedynie rzepaki i co nieco zbóż a jakieś 3/4 upraw stoi jeszcze na polu.

Meg5    346

To ja nie wiem u Was pada a u mnie jak na złość nic . WODY ! WODY!

Rolnik1973    1249

Deszczu jak nie było tak nie ma, już by się pożądna zlewa przydała bo pługa nie wbić ziemia jak skała, łubin posiany w popiół piaskowy i jak nie popada to nic z poplonów.

Meg5    346

@Rolnik1973, a nie pracowałeś czasem w niedziele ,że i do Ciebie niekorzystna pogoda zawitała ? :lol:

soltys48    315

O!!!!!Co ja czytam na okolicę "LBI" spadła jakaś kara?? Ciekawe za co? Może za nieróbstwo???? :lol: :lol:

Rolnik1973    1249

Sołtys jutro i we wtorek popada i wszystko wróci do normy, małe deszczyki polatują ale to ziemię zmoczy na cm a głębiej sucho, trawa na podwórku nie wyschła jeszcze, a pożądny deszcz by się przydał.

milanreal1    290

U mnie co jakiś czas popaduje ,ale taki deszcz który tylko psuje ludziom żniwa, bo ogólnie to jest sucho...

sajgon    12

wczoraj cały dzień lało. Owsa już się nie zbieże,bo się osypał, a poza tym kombajn ugrzęźnie na polu. Słoma czarna od deszczu. Dla świń już się nie nadaje.

pawelec    85

pada od wczoraj wieczorem, cala noc i teraz ma lać caly dzien. na polu błoto. nie zebralem jeszcze balotów, ale teraz chyba poczekam zeby sie przewietrzyly

Fartrac675dt    89

u mnie zaczelo podać kolo 19 wczoraj wygnało mnie z pola zboże nie skończone trzeba będzie dokosić słoma moknie z ha mieszanki owsa i jęczmienia po gradobiciu miałem 2zbiorniki bizona

pawelol111    709

U mnie już po żniwach ze 2 tygodnie, co 2 dni pada, wczoraj cały dzień kropiło a od 20 ostro lało i tak całą noc. Teraz też pada. Szkoda że takiej pogody nie było na początku lipca....

Piotrek1975    318

U mnie leje już całą noc i do tej pory nie przestało, wszędzie woda stoi szkoda że nie padało tydzień temu jak podorywkę robiłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się