Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    1249

A jaka pogoda u Niemca i Duńczyka? Mają jakieś anomalie? Dziś zimno i pochmurno, dobrze że nie pada.

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    315

i u mnie biało się zrobiło a owies szpilkuje.............

jak u niemca wieje to i u nas będzie

PeterG14    114

U mnie śnieg sypał tak jak przez całą zimę się nie zdarzyło ale tylko błota narobił. Na polu pod QQ przy rowie woda zaczyna się gromadzić. Wujek mówi że wreszcie normalnie bo kiedyś tam zawsze woda się zbierała.

Piotrek1975    318

W dzień śnieg z deszczem, teraz leje jak oszalały, oj przeciągnie się siew mieszanki i być może QQ. Owies posiałem 16.03, już chcę wyleźć z pod ziemi ale boi się zimna.

miszka16    58

Śnieg z deszczem ,wiatr,na termometrze 0,5 stopnia a owies siany 12,03 na wierzchu ale owies jest twardy da sobie radę.

Zimno i zimno a ocieplenia nie widać. W dodatku noce zaczną się robić bardzo zimne. Ciekawe jak jęczmienie sobie poradzą siane ponad 2 tyg temu.

soltys48    315

kolejny dzień leje bez umiaru a to śnieg, a to deszcz i jescze mało to grad walił jak oszalały

magnum123    47

pada gęsty śnieg , lepsze to niż wiatr który wiał przez 3 dni

Edytowano przez magnum123

lonoh    30

Dokładnie lepiej niech ten śnieg pada , wiatru juz dość nawialo

Edytowano przez lonoh

prognozy nie za wesołe na 2 tygodnie...oby sie nie sprawdziły bo zimno i pada a trzeba wjezdzac z zabiegiem na chwasty,grzybka,regulator,jakie minimalne temeperatury musza byc na fugicydy i ,chwasty i moddusa?10 w dzien,noc minimum 2?

thug    196

kolego trzeba przejść na zabiegi herbicydowe jesienne  temperatury to zależy od substancji

PeterG14    114

Aura zrobiła się w sumie bardzo podobna do tej sprzed dwóch lat. Kilka cieplejszych dni w marcu i powrót chłodu. Nie wiem czy warto było siać wcześnie choć ja i tak siałem późno w stosunku do innych. W mojej okolicy może jeszcze tak źle nie jest ale kilka wiosek dalej to każde pole co jest niżej stoi pod wodą a jak nie ma wody to błoto totalne. Byłoby super jakby było tak mokro o tej porze po zimie.

W Konini sypie ostro sniego od 2 godzin...obecnie 0 na termometrze tak wiec zima wiosna...;/ swoja droga druga dawke N sypaliscie juz na oziminy bo ja mocznik rozsypałem z tydzien temu a tu teraz zima...;/

PeterG14    114

Ja II jeszcze nie sypałem. Po świętach będę próbował ale bez pośpiechu, zboże prawie w ogóle nie urosło przez ten chłód aby tyle co ruszyło, przynajmniej u mnie.

adrian3005    45

W Świętokrzyskim rano wiajo trochę, w południe nawet trochę słońca było, o 15 się zachmurzyło i ponad godzinę padał śnieg. Teraz jest mokro, ponuro i bez nadmiernego wiatru.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się