Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek1975    318

Południowe Mazowsze miało padać ale rozeszło się , deszczu niema około 20 dni a przydał by się, zasilił by zboża.

Edytowano przez Piotrek1975

KRISS75    39

Łódzkie

Dziś lekka mżawka.I to wszystko. :(

Przerwa w koszeniu kukurydzy na ziarno.

Tak z ciekawości jaka wilgotność QQ?

U mnie popadało wczoraj  i dziś nad ranem więc koszenie muszę przesunąć w czasie.

corrado    217

Mazowieckie okolice makowa mazowieckiego susza, susza i jeszcze raz susza zero deszcze rosa co najwyżej czasmi.

corrado    217

Ja mieszkam 30 km od Makowa w stronę Chorzel połowa orki już wykonana ale twardo i sucho strasznie. Dziś tak pochmurno myślałem że coś popada, a tu nic a nic.

Edytowano przez corrado

Junkers    42

Widac na zachod od centrum (na Poznan) konkretne pioruny, burza idzie w kierunku polnocnym, moze ktos powie co tam sie dzieje?? bo w centrum narazie cisza...

Edytowano przez Junkers

michal7536    7

Ja też z centrum, tylko kujawsko-pomorskie i właśnie u mnie ta burza była. Konkretnie dolało, ostatnio to chyba na wiosnę taki deszcz był. Na polach wszędzie pełno wody, bo nie zdążyła wsiąknąć. Po kukurydzy będzie można orać :D Poza tym polecam tą stronę http://misi.ayz.pl/pogodynka/  widać gdzie idą chmury i im bardziej czerwone to mocniejszy deszcz.

AniaP    179

U mnie wlasnie po burzy,troche deszczu spadlo po cieplym ,slonecznym dniu.Wczoraj wiecej.Tylko sie cieszyc,na oziminy dobrze,w koncu wszystko wykielkuje i sie wyrowna.

Szymi40    373

Wczoraj  deszcz  - dzisiaj  deszcz  ,    w  tym  roku  jeszcze  tak  nie było  aby   co drugi dzień  padało.....  oj  ma  co nadrabiać. 

szopen    28

Wczoraj kilka kropelek, dzisiaj nic i tak od miesiąca. Kukurydza ma 24-25% ale nawet talerzować się nie da. Wschody na cięższej ziemi słabe.

matingus    107

Tak z ciekawości jaka wilgotność QQ?

U mnie popadało wczoraj  i dziś nad ranem więc koszenie muszę przesunąć w czasie.

Wilgotność powiem tak nie jest źle,ale kantują jak mogą.

Aby rolnika oszukać.

plon najmniej 4 tony,najwięcej 13ton.Gościu miał rekord,w tym roku takiej kukurydzy jak miał to nie młóciłem.

Z tego co kierowcy mówią to nie jest źle z plonami.

PeterG14    114

Dziś jest 3 dzień jak pada, momentami przechodzą ulewy. Takie coś może być przynajmniej jeszcze z tydzień :)

knoro93    165

U mnie straszna susza. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem zeby bajorko  jednego z rolników nieopodal mojego podwórka wysechło. Dzis próbowaliśmy orac. Co prawda na gorszej ziemi szło jest sucho ale sa nowe lemiesze a ziemia lekka to pługi jakos tam lazą ale wilgoci zero w ziemi. Przydałoby sie pare dni dobrego deszczu

Piotrek1975    318

Południowe Mazowsze zanosiło się na deszcz i by się przydał na orkę  zimową, ale zaczęło wiać jak diabli  i rozwiało chmury. Co gorsze jeszcze muszę pryskać pola od perzu pod jare ale potrzebna jest pogoda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się