Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

kizak    65

Krowy czwarty dzień w oborze trawa wyschła ,wczoraj dopiero popadało,nie podrośnie,miesiąc w plecy,złotówka za litr,a z 300 km jeszcze żniwa nie skończone,szok..... .

PeterG14    114

W nocy lekko popadało myślałem że fajnie się pszenice posieje ale lipa siałem w popiół bo za chwilę wyschło wszystko. Nie mogę poorać łubinu bo za bardzo związana ziemia, kuzyn jak gruberował mi ten łubin to mówił że w jednym miejscu gruber wyskoczył więc ta glina musi jeszcze dostać bardzo dużo deszczu żebym to w ogóle zaorał a chciałem to pole jeszcze zasiać.

Wiadomość z agroFakt.pl

AniaP    179

Obecnie moge powiedziec,ze w koncu troche popadalo.Wczoraj i dzis.Krotko,ale intensywnie.Ale faktycznie potrzeba go duzo wiecej,by w polu byl widoczny rezultat.

matingus    107

w łódzkim też trochę popadało - za mało :(

popadało tyle,że jak się odwozi kiszonkę z QQ to chociaż się nie kurzy.

Są miejsca gdzie tego deszczu jest zdecydowanie za dużo... 

4 stopnie na termometrze. Pierwszy przymrozek w tym sezonie jak najbardziej realny.

Rolnik1973    1249

O 6 5.8*C i wychodzi słońce z za chmur. Ja już obrobiony, zostało potalerzować na zimę a jak zamarznie to i tak będzie bo wiosną trzeba obornik przyorać. Więc mi tam obojętne co będzie. Pan wie co robi.

Pod Toruniem też był dzisiaj przymrozek. Przy gruncie pokazywało mi  - 2 C.

Musimy się przygotować, że teraz przy każdej bezchmurnej nocy będzie lekko mrozić przy gruncie ..

RafaKdziela    135

No i po kukurydzy ciekawe jak przymrozek wpłynie na oddawanie wody pewnie% polecą :unsure:

Kolego ziarno kukurydzy jest już w fazie czrnej plamki ,to przymrozek jest nam na rękę szybciej odda wodę ziarno ;)

saszeta    73

u mnie czarnej plamki jeszcze nie ma. A sporo odmian oddaje wodę przez zieloną łodygę

dzisiaj 0

AniaP    179

U mnie dzis byl przymrozek,rano gdz 4 wstaje bialo bylo od szronu.Dzien pochmurny i ponury typowo jesienny z powiewami wiatru

Kujawsko-pomorskie.pow .Wloclawek

milanreal1    290

No był przymrozek. Do tego po południu znowu lało. Miałem dziś skończyć zasiewy ale można powiedzieć że to są "błotniste zasiewy". Żniwa trwały 4 tyg, teraz zasiewy utrudnia.

Meg5    347

Wczoraj wieczorem u mnie  burza przeszła ,znowu ładnie popadało  . ;)   Niech pada i nadrabia braki wody ,bo są ogromne .   Powiat Lipno .  

miszka16    58

U mnie cały dzień leje a wcale nie potrzeba zboża jeszcze niektórzy nie skosili i już chyba nie skoszą .Miałem nadzieje że ziemniaka normalnie zbiorę i kukurydzę ale już nic w tym cholernym roku nie będzie normalnie.

Rolnik1973    1249

Bo może Ci co nie skosili jeszcze to może w NIEDZIELĘ sieli lub pryskali i teraz pokutują. U mnie letnia pogoda. Jesień jak marzenie nic nie trzeba zmieniać w pogodzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się