Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

jonek98    872

U mnie dzisiaj po około 2 tygodniach popadało dość porządnie ale z 15 min na dworze ciepło a teraz chmury naszły że się ciemno zrobiło i zaczyna padać.Po niedzieli pewnie będzie siew ozimin choć może jeszcze padać parę dni

andrzej224    19

U nas znowu leje :( Na rędzinach nie da się orać, na glinie jest trochę lepiej. A w środę jeszcze ludzie kosili.. No co za rok...

Wiadomość z agroFakt.pl

pepe2    2

Faktycznie tak jest , dobrze że mi się udało w piątek jęczmień zasiać bo znowu przez kilka dni w pole nie wjadę .

Yngel    2

Faktycznie tak jest , dobrze że mi się udało w piątek jęczmień zasiać bo znowu przez kilka dni w pole nie wjadę .

Tak samo ja :) a chciałem zostawić sobie siew na sobotę... teraz to wjechać nie pójdzie bo woda stoi :/

Nikita_Bennet    100

leje?

Pokapało ciut to akurat prawda ale asfalt już suchy i na polu wątpię aby przestało się kurzyć - po południu ciąg dalszy pryskania.

ahten    9

W sobote zasiane wszystkie zboża ozime, sucho jak pieprz. Dzisiaj od rana pięknie siąpi deszczyk:)

Przemek2203    11

miałem w sobotę siać ale lało, popołudniu jak przestało padać rozsiałem nawóz i mówię sieje w poniedziałek to dziś znowu leje :(

romek6340    203

U mnie już zasiane, wykopane to i padać może. Strasznie sucho było a teraz poszedł deszcz. Dla mnie pogoda idealna :D

Szkoda tylko, że u niektórych żniwa jeszcze nie skończone...

STIG0013    406

Dzisiaj kolejna ulewa jeszcze nic nie orane tak jak u prawie wszystkich w okolicy nawet nie mówiąc o sianiu

Szymi40    373

A  u nas  w całym  2014  spadło  tyle deszczu co  średnio  na południu   Polski  w 1 miesiąc ! ! !  -  i  nadal  sucho   ;[   baaaaardzo  sucho.

Yngel    2

Całe szczęście że zdążyłem zaorać pod ozime bo deszczu nalało aż woda stoi a ciągle leje sianie pszenżyta w tym tygodniu chyba odpada :/

Meg5    347

A  u nas  w całym  2014  spadło  tyle deszczu co  średnio  na południu   Polski  w 1 miesiąc ! ! !  -  i  nadal  sucho   ;[   baaaaardzo  sucho.

Szymi wczoraj wieczorem nie padało u Ciebie ? U mnie właśnie wczoraj  tak około 18 przez godzinę była ulewa ,jakiej od 3 miesięcy nie wiedziałam . 

gen    50

U nas w domu jeszcze słoma nieprasowana na polu lezy ;)

Jak Ty prasą do domu wjedziesz ?

razor275    279

Napisałem tak bo aktualnie jestem zagranicą, trochę źle zdanie sformułowałem, zmęczony po pracy byłem, następnym razem zwróć uwagę trochę grzeczniej bez zbędnych pyskówek.

Ecopiotr    105

Bywały różne lata, ale takiego jeszcze nie. Mam tylko TUZ-y i w tym roku zrobiłem dosłownie 4 bele dobrego siana. Do tego ok. 7 ton do przerobu. Super wynik na praktycznie 80 ha. Zwykle sprzedawałem 120-170 ton. Reszta przerosła, zgniła. Taki pech. 

Szymi40    373

Szymi wczoraj wieczorem nie padało u Ciebie ? U mnie właśnie wczoraj  tak około 18 przez godzinę była ulewa ,jakiej od 3 miesięcy nie wiedziałam . 

No  tak  wypadało się u  Ciebie  i  dla mnie deszczu zabrakło  [ jak  zawsze ]  -  popadało tyle że  przemiękło dosłownie na paznokieć !    Dziś w nocy  trochę popadało.

PawelWlkp    326

Kolego widzę że pogoda w tym roku doświadcza Cię, ale bądź dobrej myśli wkońcu musi popadać. U mnie parę dni przerwa w robocie bo napadało mocno i nadal pada.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się