Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

Szymi40    371

Na rośnięcie nie padało - teraz już zboże zebrane [moje ] to pada ładnie ; łąki zaczynają się zielenić jak na wiosnę -poplony zaczynają wschodzić -na moje pola może padać.

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    871

U mnie (północ łódzkiego ) w nocy przeszły ze 2 galante burze ale popadało z tego co kot napłakał.Dzisiaj zrobiłem podorywke jak nie będzie padać to owies pójdzie pod kose

Rolnik1973    1248

Fajnie , żniwa jak nigdy udane dzięki odpowiedniej pogodzie. Dziś cały dzień słonecznie i na kombajnie dzień spędzony.

Famer21    6

U nas Opolskie, od wczoraj sie pogoda zrobiła, dziś 2 dzień słońca jutro w jęczmienie jare i próba pszenic.. Jeszcze potrzeba 3 pełnych (12 godz dziennie od 10 do 22) dni w polu i pokoszone..

rolnikk321    10

W Kujawsko - Pomorskim padało tylko dzisiaj rano, także jak w nocy nie spadnie deszczyk to jutro po południu będzie można młócić :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie też kujawsko-pomorskie a deszcz ostatni spadł wczoraj z rannej burzy.Dziś się jeszcze kombajnem nie wyjedzie.ale jutro już tak jak tak będzie jak dziś.

Słonecznie,przyjemny wiaterek i można pracować :)

mtz82r96    4

U was susza a u mnie(świętokrzyskie) potopienia. Teraz trzeba tydzień pogody aby żniwa się zaczęły.

Zgadza się, w świętokrzyskim co dziennie pada, przez ostatni tydzień spadło u mnie (płn. świętokrzyskie) ponad 70 l/m2. Żniwa powinny się u nas rozpocząć co najmniej tydzień temu, bo zboża były już gotowe, ale tak dopadało, że na polach mokro. Jeśli nie popada dzisiaj, to może jutro zacznie się coś kosić. Zboża wszystkie stoją, rzepaki dopiero zaczęli kosić.

Pawell18    13

zaczęły się żniwa to i zaczęły się przelotne deszcze, dzisiaj już 2 razy popadało i to nawet nieźle, a już słychać że zbliża się burza

jonek98    871

U mnie nie pada to owies już poleciał pod kosę jeszcze słomę zebrać.Zostanie jeszcze 4.5 ha pszenicy jarej i po żniwach :)

Edytowano przez jonek98

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i nabyła się pogoda.Burza idzie,a na pada tyle co kot napłaczę ,spaprze i znów postój ze żniwami.I tak się będzie ciągnęło do września.przy dobrych wiatrach,

Kujawsko-pomorskie pow.Włocławek

milanreal1    290

U mnie w sumie wczoraj z rana było parno, po spędzeniu 3 godz w ciągniku zawartość wody w organizmie chyba spadłą do minimalnego poziomu. O godz 16 przy silnym słońcu zaczęło kropić, w kilkanaście min z błękitnego nieba powstały geste chmury a ich efektem były 4 burze w ciągu 3 godz z taka ilością deszczu która chyba spadła w ciągu całej wiosny. Dodatkowo padał też grad. Szczerze mówiąc rzadko mam do czynienia z tak gwałtowną pogodą. Te burze były z niczego.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temperatura jak w piekle,być może w piekle chłodniej.

Susza ,wszystko schnie i pożary dookoła ,,,,,

Dawno takiego lata nie było.

Kasia22    541

U Mnie wczoraj przeszła straszna nawałnica :/

Dziś już duszno i upalnie, ale zbiera się na noc jakaś burza : /

Rolnik1973    1248

U nas idealnie, słońce i wiatr. Jeszcze z boku Bizon kosi. Okno otwarte mógłbym go słuchć całą noc, poezja ten dźwięk.

jonek98    871

U mnie w łódzkiem też upał i narazie się na deszcz zapowiada co najgorsze mieszkam w takim miejscu że descz mnie omija jakieś 3km ode mnie potrafi lać a u mnie tylko poświęci.Co do pożaru dzisiaj podczas prasowania iskra poszła z ciągnika i ściernisko się zapaliło gdyby nie szybka reakcja to mogło być nieciekawie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się