Skocz do zawartości

Polecane posty

fireseba    101

Taka pogoda jak dzisiaj czyli pochmurnie i deszczowo ma się utrzymać do połowy przyszłego tygodnia niestety...

Niestety? Czy wiesz że bez deszczu nic nie urośnie? U mnie już drugi tydzień 30 stopni i zero deszczu, najgorsze że nie zapowiada się by coś się zmieniło. Trawy wypaliło, kukurydza żółknie a nawet kolb nie ma. Ale jak wam popada to już tragedia

Wiadomość z agroFakt.pl

PeterG14    114

Dokładnie, ludziom schnie wszystko na potęgę a tam gdzie pada narzekają....

Bo jak miało padać to susza ale jak teraz żniwa ledwo się zaczęły to akurat wtedy zachciało się padać :P No ale da się radę u nas tak zawsze. Dziś calutki dzień pada ale lekko a temperatura w okolicach 20 st. Trzeba będzie z 2 dni słońca żeby kosić.

thug    196

33 mm spadło do dzisiejszego popołudnia i dalej leci wczoraj na dln ślasku gdzieniegdzie gradem sypnęło

PK007    14

U mnie w ciągu dobry spadło 46 mm deszczu ale miejmy nadzieję pogoda od jutra się poprawi i będzie można zacząć żniwa :) .

Szymi40    373

Miało tyle dziś padać - a tu przeszły dwie szarugi jak ksiądz kropidłem :(

PeterG14    114

Prognozy tragiczne, od jutra do początku sierpnia deszcz a jak dwa dni wyschnie to na trzeci deszcz. Żeby to tylko się nie sprawdziło bo znowu będę się bujał do 20 sierpnia.

marciniu94    2

W swietokrzyskim a dokladnie w powiecie opatowskim tragedia, caly czas pada nawet rzepakow ludzie nie moga dodkosic a co dopiero zboza, jak tak dalej bedzie padac to przenzyto bedzie w klosach rosnac :(

Edytowano przez marciniu94

marulekk    61

w nocy lekki deszcz popadał, teraz słońce grzeje i wieje lekki wiaterek

oziminy juz skoszone, dzis biorę się za jęczmień jary i z tydzien przerwy na owies

Północna Lubelszczyzna

Pawell18    13

u mnie w piątek nad jednym polem zlało a 0,5km dalej poleciała tylko rosa. Sucho nadal, w okolicy pada, ale u mnie jakoś nie chce

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jedno jest najgorsze,że to ani pogody,ani deszczu.Jak ma padać to niech pada,a tak tylko papranina jest.

PK007    14

U mnie po tym co spadło przez ostatnie dni to teraz tylko czekam na upalną i bezdeszczową pogodę. Deszczu wystarczy na najbliższe dwa tygodnie :P

fireseba    101

przez najbliższy tyfzien zero deszczu, kukurydza już zółknieje, ziemniaki można kopać

Edytowano przez fireseba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się