Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

milanreal1    290

Widocznie ta deszczowa pogoda tak wpływa na uzytkowników :P Albo upały, jak dla mnie te upały gorsze.

Piotrek1975    318

Wracając do tematu, nadal sucho, niby tak zlało u mnie a gdy wczoraj robiłem podorywkę po skoszonym zbożu to w miejscami na polu pług wysadzało w górę . Coś jest tej wilgoći ale na takie upały jakie są teraz to pare dni i susza.

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

Piotrek zazdrościmy tobie według telewizji cała Polska w deszczu nawałnicach gradobiciach u mnie odpukać tylko burze z deszczem ale zboża leżą łąki czekają 2 pokos do żniw jakby się poprawiła pogoda 2 tygodnie tylko nie ma widoku na poprawę pogody wielkopolska

Rolnik1973    1249

Piotrek zazdrościmy tobie według telewizji cała Polska w deszczu nawałnicach gradobiciach u mnie odpukać tylko burze z deszczem ale zboża leżą łąki czekają 2 pokos do żniw jakby się poprawiła pogoda 2 tygodnie tylko nie ma widoku na poprawę pogody wielkopolska

u mnie też piękna słoneczna pogoda. To kolego teraz viagrą podsypać trzeba może się podniesie, za dużo nawozu i efekt odwrotny.

razor275    279

W Małopolsce susza jak diabli ... upały , wszystko usycha , nawet skoszona trawa nie odbija..

prometeusz    2

u mnie dziś tak zlało, że w dołku łętów nie widać tylko sama woda, poza tym grad połamał łęty, burakom też się dostało

figo    0

okolice Jarocina trzy noce burze ale na szczęście w miarę spokojne bez silnego wiatru i bez gradu i średnio przy każdej burzy spadło ok. 10l/m.

slawek1234    18

kolejna burzowa noc na szczęście bez gradu i silnego wiatru, szkoda tylko że w dzień tak duszno

soltys48    315

Kolejna burzowa noc a mną-już mam tego dość potrzebuję tydzień bezdeszczowej pogody!!!!!!!!!

saszeta    73

nie zazdroszczę sahary ale jak schnie to przynajmniej nie zgnije. U mnie w nocy lało i teraz znowu pada. Woda gruntowa już wychodzi nad ziemię.

PeterG14    114

Ja tego nie rozumiem jak mogą mówić w telewizji, że w całym kraju przechodzą ulewne deszcze i nawałnice a u was susza. Doszedłem do wniosku, że cały kraj to tylko Warszawa no i okolice. Jak u mnie w wielkopolsce lało to w całym kraju była piękna pogoda a jak doszło do warszawy to w całym kraju ulewy mimo, że u mnie już słoneczko świeciło. Chyba najgorsze załamanie już przeszło, w nocy lekko popadało ale dzisiaj była przepiękna aura - dużo słońca i wiatr.

no u mnie od tygodnia co noc burza i obfite opady. seler stoi pod wodą na dołku tak samo ziemniaki. zboża zieloniutkie. teraz trzeba by temat zmienic na "anomalia pogodowe 2012"

przemol87    41

gm. Zadzim

w dzien ponad 32stopnie

wieczorem grad srednicy15mm,opad 40l/m2,bardzo silny wiatr

milanreal1    290

no u mnie od tygodnia co noc burza i obfite opady. seler stoi pod wodą na dołku tak samo ziemniaki. zboża zieloniutkie. teraz trzeba by temat zmienic na "anomalia pogodowe 2012"

Zgadzam sie, taki tytuł obecnie bardziej pasuje.

Maciejo    33

lodzkie pow poddebicki sahara wszystko schnie

A 60 km na południe wszystko pływa. :P Wody nie brakuje

d4r4s    3

U mnie dziś w nocy spadło tyle deszczu że wszystko leży pszenica około 40% jęczmień można powiedzieć że 100% przybity do ziemi i weź to teraz koś ;/

Rolnik1973    1249

Moje zboża stoją jak żołnierze przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Jęczmień ozimy się odpamłodził i część czasna, a część zielona, burze chodzą bokiem a słońce praży, teraz 35'C.

nhcr    3

U mnie w okolicach Drobina czyli zachodnie Mazowsze burze prawie codziennie, lecz deszcz rzadziej, a gdy popada to i tak po południu niema po tym śladu. Dobrze że chociaż niema gradu, najgorzej jest chyba w okolicach śląska.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się