Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Serwis pogodowy dla rolników

matingus    107

łódzkie jak chcesz to też się podzielę.

Edytowano przez matingus

qatro44    2

No kurza nać z tym deszczem, pada jak nie rano to po południu,jak nie po południu to wieczorem albo w nocy...a jakieś sianko wysuszyć to nie idzie,trawy gniją

albo skoszone albo na stojąco-od spodu,nie wiadomo co gorsze...a gadali synoptyki jedne że od środy upały...a znowu leje ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

U nas rano troche słoneczko wyjżało ale juz się chmurzy. Kolego @qato44 wiesz te synoptyki to jak to w którym kabarecie było jasnowidze trzeciej kategorii raz na sto razy uda im się trafić

qatro44    2

No niestety,na to wychodzi...człowiek sprawdza tą prognozę na różnych kanałach i na necie i lipa-co jest,to sam widzę,aco jutro i po jutrze to słabo trafiają

donweter1989    180

Mnie najbardziej rozbraja motyw gdy mówią jaki w pogodzie będzie przyszły rok. Nie wiedzą jak będzie jutro a o przyszłym roku mówią:-D a wracając do tematu rano popadało nieznacznie, ale teraz znów się kurzy.

corrado    217

Dziś pada od południa wczoraj udało się zebrać resztę siana. Teraz tylko czekać na drugie.

Mironeks    6

@donweter1989 w mojej okolicy pada codziennie od dwóch tygodni i też jest nie za dobrze bo z opryskami nie można w zboża wiechać a z sianem ludzie mają tragedie .

donweter1989    180

Tak źle i tak niedobrze. U mnie klasycznie pora deszczowa przyjdzie w żniwa i znowu będziemy "kraść" ziarno z pól.

PeterG14    114

U nas też upał - nie można wytrzymać. Na szczęście wszystko opryskane i nawiezione więc nie ma obaw.

soltys48    315

rano w ciągu 2 godzin dało 20l/m wody

w dzień upał do 34 stopnii

pólnocna wielkopolska

qatro44    2

Sukces-dwa dni bez deszczu i jeszcze następne dwa mają być takie same---toż to anomalia jakaś...

buczek    8

sachara:/ -konkretny deszcz ostatnio padał jakieś dwa miesiące temu a zboża zaczynają nalewać i woda po trzebna jak tak dalej będzie to sam poślad w kłosie. Warmia

sybiuszek24    3

U mnie w cieniu 30 a w słońcu 45 wiaterek wieje masakra.A co do pól to dzisiaj w agrobiznesie słyszałem że rekordowe plony się szykują i ceny zbóż polec,ale skąd w tv wiedzą co będzie się działo do żniw i kto jak ma na polach?dla mnie gadanie bezsensu.

Rolnik1973    1249

Fajna pogoda, 30st i wiaterek wieje. Prawdziwe lato, szkoda że woda na łąkch i trawa niekoszona stoi.

sybiuszek24    3

U mnie trawy w pełni koszą i zbierają tam gdzie mokro zostawiają biorą co się da póki pogoda bo za 2 dni burze i ochłodzenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się