Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
OKEY    154

Na południe od Lublina lało całą noc z rzeczki szerokości możne 1m i głębokości żabie po kostki zrobiła sie rzeka szerokości 30m i gł.1,5m . Teraz wszystko wróciło do normy ale nadal pada mały deszcz .

robo1980    42

ja ze świętokrzyskiego ale do małopolski mam 10km, bardzo intensywnie teraz pada,dobrze ,że rzeki daleko.

Wiadomość z agroFakt.pl

STIG0013    406

Okolice Zamościa od tygodnia ciągły deszcz, po raz pierwszy woda stoi na około :( Wszelkie nizinki to woda od pagóra do pagóra

figo    0

okolice Jarocina (wlkp) od wczoraj do teraz 18mm

Piotrek1975    318

Południowe Mazowsze ciągły deszcz już woda stoi po dołkach, myślę że jutro rzeka którą mam 130 m od domu wyleje i po sianokosach eh :wacko:

freetaxi    169

Masakra. Deszcz pada non stop od godziny 5 rano. Podwórko już całe mi pływa.

Rolnik1973    1248

A pisaliście w pracach polowych że jak najszybciej siać bo suchy rok będzie i nie powschodzi. A tu leje tak że w gumofilce nabrałem wody jak z ziemniaków spuszczałem bo nogi grzęzną. Nie ma co z góry zakładać że to i tamto, bo to od człowieka niezależne.

małopolska północ Krakowa wczoraj padało najmocniej , dziś pada słabiej ale ciągle. Truskawki ocalały przed przymrozkiem chyba najlepiej w kraju , to teraz wymokną, albo zainfekuje szara pleśń. parę dni nie da się wjechać w pole , choćby i przestało padać, ale prognozy nie są najciekawsze.

bools    13

pada i pada okolice czestochowy ;/ juz woda na polach stoi ! ;/

jonek98    871

Centrum Polski ciągle pada od kilku dni i to dość mocno.Rzek dużych u mnie nie ma.Teraz chwasty ładnie urosną bo przed deszczem nie było pryskane ;[

Dagmarka    24

coś Cie chyba dzisiaj smyrnie :) Niemiecki radar na 6 godz.do przoduhttp://www.wetter.com/wetter_aktuell/niederschlagsprognose/deutschland/

wyrebski1    35

U mnie wczoraj (Wielkopolska pow. Słupca) praktycznie wczoraj spadł taki porządny deszczyk 12l, bo wcześniej to tylko przepadywało po litrze. Dzisiaj znów ładnie pada.

PeterG14    114

Na północ wielkopolski jeszcze prawdziwy deszcz nie doszedł, wczoraj przez godzinkę lekko posiąpiło. Od środy nie padało i udało się zrobić trochę sianokiszonki.

robo1980    42

na południu słońce zaczęło się przebijać prze chmury,może to koniec deszczu...

Tomaszeek    3

po niedzieli ma byc niby lepiej w lubelskim herbicydy czekaja a tu wszedzie pelno wody rzeki wylewaja aby patrzec az zboze pozółknie z nadmiaru wody ;/

master20002    151
Napisano (edytowany)

U mnie wszystkie pola na dołkach pozalewały rzeki. Z tego pewnie już nic... A do tego wciąż wzbierają... Zakichane ukraińsie dopływy Sanu...

Edytowano przez master20002

bizon1    18

Wczoraj i dziś w nocy spadło 35 mm a dziś po południu 30 mm w ciągu 40 min - tyle deszczu co w ciągu miesiąca

jajonasz    36

Około 14 w okolicach Bychawy (pow.lubelski) przeszła burza z nawalnym gradem, masakra :( Wszystko wygląda jak jedna wielka sieczka. Zboże chyba jako tako, gorzej z burakami. Ja mam tylko pastewne to zostały z nich strzępki.

Dookoła wyły syreny strażackie, więc pewnie straty nie tylko w uprawach :(

Parę fotek:

http://imgur.com/a/z6ApH

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się