Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hanssss    48

slask, okolice lublinca, Wody sporo, dosyc ladnie sie rozpadało, juz duze kałuze,

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    373

A kto ci siać zabroni ;) przynajmniej będziesz dobrze ścieżki widział.... :)

PeterG14    114

Byłem na polach to z tej kałuży co wcześniej pisałem zrobiło się fajne bagno a nadal pada, zanim to wsiąknie to z 4 dni minimum i zresztą dobrze :)

marian2011    111

Pada cały dzień spokojnie więc raczej wszystko wsiąka na razie i glebę na zasianych jarych nie zalewa tylko jeszcze do czwartku ma tak być i może być różnie jak prognozy się im sprawdzą koniec tygodnia zasieję

RYZYNH    3

Dzisiaj pierwszy raz w tym roku dobrze popadało, ale przydałoby się jeszcze trochę. Opolskie

milanreal1    290

W nocy dość ładnie popadało, teraz niech co tydzień tak 2 dni popada to będzie ok ;)

romek6340    203

I u mnie popadało w weekend ale za mało... W tygodniu orałem to się już kurzyło, a tam co normalnie na wiosnę nie idzie wjechać to sucho w tym roku.

PeterG14    114

Kolejny dzień pada dość mocno a mi to pasuje bo było już kiepsko. W środę ma dopiero przestać więc myślę, że susza zażegnana :)

Edytowano przez PeterG14

darek1972    45

Po śniegu zostało ledwie wspomnienie.....

Cały dzień ostro pada deszcz, na polach pojawiają się kałuże. Dobrze że pada i ziemia nasiąka bo wody ze śniegu to u nas nie było

Brounter    18

U mnie to juz błotko zaczyna sie robić po tych deszczach. Tym razem meteorologom udało się pogodę przepowiedzieć ;]

Nikita_Bennet    100

spadło ciut śniegu w nocy, o 10 się stopiło, sucho jest i naprawdę mocno wieje.

Wczoraj tato oglądał poziom wody w paru miejscach i jest sucho bo miejsca kontrolne powinny być suche dopiero w maju czerwcu a są suche już teraz.

starybudnik    15

Przez ostatnie dni spadło dużo deszczu w moich stronach. Nawóz posiany w tamtym tygodniu już się rozpuścil.

Luke16    144

U mnie łódzkie okolice łodzi pada powiem szczerze że prawie ciągle co wyjdzie słońce to zaraz przyjdzie jakaś fala i pada... dzisiaj o 6tej rano jechałem do pracy to lało tak że wycieraczki w aucie nie nadążały...

Junkers    42

Dzisiejszy dzien ma byc ostatnim z dni deszczowych i chlodniejszych, od jutra ma byc pelna wiosna i ma byc coraz pogodniej :)

soltys48    315

od soboty dało tyle deszczu,że jeziora stoją po polach-w końcu wiosna nadeszła :D :D :D

PeterG14    114

Wczoraj przez całą noc padało no i o suszy w tej chwili nie ma w ogóle mowy, do niedzieli z siewem łubinu nie wjadę, wątpię czy z jęczmieniem dam radę. Dobrze, że się wstrzymałem bo całkiem możliwe, że ziarnka by zgniły zanim wzeszły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się