Skocz do zawartości

Polecane posty

walkol    33

-12 i silny wiatr ,drogi lokalne nie przejezdne, nieodgarniane od 48h -czekam na ciężki sprzęt żeby to rozepchnął na boki=bzdurne ocieplenie klimatu

północna polska -12 i przez ten cholerny wiatr pola prawie gołe zato na drogach zaspy mają miejscami 1.5 m pług jeździ tylko to niema sensu odśnieżać bo zanim zaczynają się robić nowe zaspy by mobło troche napadać mokrego śniegu co by wreszcie przestało zwiewać ten śnieg

Wiadomość z agroFakt.pl

chuck1807    1

U mnie zaledwie -4 ale otczywalne z -12. drogi wiejskie zawiane. wczoraj wyjechałem samochodem ale po polu,bo na drogach miejscami nawet ponad półmetra śniegu

jonek98    872

U mnie -6 temperature idzie wytzrymać ale wieje dość silny wiatr okrywa śnieżna dość spora narazie oziminom dużo nie grozi,drogi przejezdne ostatni większy śnieg padał we wtorek

magnum123    47

prawie jak wiosna +5 zero śniegu i z każdym dniem ma być na Dolnym Śląsku coraz cieplej, do 12 stopni koł 10 lutego, tylko co dalej ???

ZUCH1234    72

świętokrzyskie okolice Opatowa Ostrowca temp w nocy - 16 w dzień -10 i za***iaszczy wiatr drogi wyglądają jak okopy wielkości mf 255 z kabiną

S-Piotr    48

Jak pogoda dopisze to pod koniec przyszłego tygodnia w pola można wjechać,na dziś śniegu jak kot napłakał i w dzień +5 i suchy wiatr.

matingus    107

żebyś się nie przeliczył.w tamtym roku też wyjechali i co było.

przecież jeszcze styczeń,wszystko się może zdarzyć.przyjdzie pora to się wyjedzie. :) :) :)

łódzkie -4 w tej chwili ciepło się zrobiło.

Edytowano przez matingus

starybudnik    15

Teraz -8 w nocy popadał marznacy deszcz. Niektóre drogi jeszcze nie są przejezdne zaspy do 2m.

chuck1807    1

Temp -1, Chyba będzie powyżej zera. wieczorem padał marznący deszcz. wiatr jakby troszcze mniejszy

corrado    217

-5*C w nocy marznący deszcz a przed chwilą mleczarkę przeciągalismy przez zaspy dwoma ciągnikami bo żadnego spychu ani widu ani słychu na naszych drogach.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie temperatura ostro idzie do góry oby wyhamowała do będzie potop

kizak    65

-8, wiatr wiadra gania trzeci dzień :wacko: :blink: .,ale chyba ciut słabnie,dobrze że praktycznie nie było opadów to prawie wszędzie można samochodem przejechać,słonecznie :rolleyes:

PawelWlkp    326

U mnie dzisiaj wiosną zapachniało od rana. Lud się topi szybko, do poniedziałku pewnie śladu nie będzie.

PeterG14    114
Napisano (edytowany)

U mnie tak jak wyżej odwilż na maxa bo jest +5 i słoneczko. Muszę zaraz jechać i zrobić zapasy kiszonek w oborze bo przy takim tempie rozmarzania do kiszonek mogę nie dojechać a jakby mi się jakoś udało to szkoda robić koleiny.

Edytowano przez PeterG14

Raptus902    30

Dzisiaj było + 8 stopni ale wiatr obniżał temperaturę ale i tak było ciepło!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się