Skocz do zawartości

Polecane posty

chuck1807    1

ja słyszałem że nawt do plus 12-13. Sami nie wiedzą co nas czeka. najpierw - 30 teraz plus 13. u mnie teraz -3

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powtórka z rozrywki jak 2013

corrado    217

Teraz -5*C od pół godz tak pada śnieg że świata nie widać do tego wiatr normalnie armagedon. :-P

Maly86    17

Jak narazie -8*C, drogi polne zawiane, szosy główne przejezdne choć śnieg zwiewa z pól. Śnieżek lekko prószy, wiatr umiarkowany. Powiat Sępoleński

marulekk    61

tak jak powyżej kolega napisał, naku*wia konkretnie śniegiem i wiatrem

zimy mamy prawie 2 tyg. a ja już mam jej serdecznie dość, co odgarnę rano to wieczorem dwa razy więcej jest, dziś rano przez pół godz. dobijałem sie łopata do kiszonki z qq no ale co się mamy dziwić za kilka dni zimowa olimpiada więc Putin uruchomił swoje maszyny aby śniegu było pod dostatkiem ;)

chuck1807    1

Umnie tak samo drogi zawiane i dość silny wiatr.Temp - 7. Naszczęscie mam czym odsieżyć wrazie potrzeby.

Edytowano przez chuck1807

Rolnik1973    1248

Ale co to da, chyba że nie wieje, jak odgarniesz a za chwilę zrównane i 2x tyle do odgartania. Puki wieje to robota na darmo - bynajmniej u mnie.

OKEY    154

U mnie troche sypie śnieżek trochę wieje wiatr, temperatura na minusie . czyli normalna zimowa pogoda "po prostu taki mamy klimat" :P

corrado    217

U mnie sąsiad z łopatą biega po podwórzu o odśnieża non-stop od dwóch godzin widać że zajęcia brak.

Junkers    42

Umnie tak samo drogi zawiane i dość silny wiatr.Temp - 7. Naszczęscie mam czym odsieżyć wrazie potrzeby.

Wspolczuje tym co mieszkaja w polach:( Jeszcze gorzej jak po mleko przyjezdzaja w nocy o np 3.00.

Dobry plug to jak widac podstawa, ale lepszy by byl na przod ciagnika a na tyl jakis balast.

Edytowano przez Junkers

gen    50

Wieje ,-10 i pola łyse ile rzepak wytrzyma ,już za tydzień będzie widać jak to zniósł .

chuck1807    1

robiłem go na szybko żeby przed zimą zdąrzyć i zamierzam w tym roku przerabiać na przód,ale to już odpiega od tematu. pozdrawiam.

kasperoo7    2

Wieje ,-10 i pola łyse ile rzepak wytrzyma ,już za tydzień będzie widać jak to zniósł .

Tydzień to za mało. Roślina musi rozmarznąć, a temperatura podwyższyć, żeby coś się zaczęło dziać na polu.

Ewentualnie ciut wcześniej można pokusić się o jakieś testy przezimowania. ;)

Z resztą większy problem może być z cebulą. :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się