Skocz do zawartości

Polecane posty

ViveN    3

Południe mazowsza, bardzo duży wiatr, przelotne opady. Wiatr złamał pare drzew i szkodził kilka konstrukcji w sadzie jabłoniowym, na ten moment bez wiekszych szkód ale wiatr nasila sie, możemy miec bardzo ciężką noc.

lew908    207

Łódzkie powiat sieradzki wieje bardzo mocno juz kilkadziesiąt godzin. Jak narazie zerwało mi folie ze stogu a kilku sąsiadą uszkodziło dachy na stodołach oraz połamało kilka drzew. Do tego od czasu do czasu sypie ostry snieg

Wiadomość z agroFakt.pl

Slimak1614    17

W zachodniopomorskim też daje, wieje jak nigdy!!! drogi są ledwo przejezdne, mnóstwo wypadków, gałęzie na drogach, ogromne braki prądu no jest strasznie...

FINN    988

warmia i mazury pod śniegiem, wieje i zawiewa na bieżąco... wszystkie wąwozy i inne skarpy, drogi zawiane na równo... ;) jutro będzie się działo, aż czasu będzie mało... ;)

Junkers    42

Środek Polski. Bardzo silny wiatr który miał słabnąć nie słabnie. W nocy z czwartku/piątek o godzinie 1:30 była silna burza, naprawdę silna, błyski były takie że było widno jak za dnia. Dzisiaj w godzinach popołudniowych znowu to samo ale nie aż tak bardzo błysło 2 razy i jednocześnie padał śnieg jak styropian w dużej ilości.

Niesamowite jak żyję i jak żyją moi rodzice mieszanki śnieg+burza nigdy nie widzieli :blink:

U nas jest gęsta zabudowa ale jak na takie silne wiatry o dziwo szkody są znikome, w sąsiedniej wsi aby byliśmy u kolesia zabezpieczać polowe zerwanego dachu.

Edytowano przez Junkers

Marcin133    21

Ksawery dał czadu nieżle ale dzisiaj już mniej wieje. U nas siły nie ma drugi dzień agregat się przydał ale lepiej jak stoi nieużywany. mam rodzinę w Unisławiu koło Torunia to mówili ze tam prądu nie ma i ogrzewania

grzegorz132    9

kolo mnie rownież ksawery rozrabia .... S5 miedzynarodowa biala jest jeden pas troszke czarny i na zmiane jedni jada albo drudzy w nocy tiry stały na jezdni... wczoraj w moim otoczeniu ~~1-2km conajmniej 3 tiry wyciagali .... 1 od styropianu sie obalil na bok inny pod gore zaslizgal a jescze inny na łuku zeslignal z jezdni ... wszystkie odjechały po wyciagnieciu o własnych siłach

PeterG14    114

Wczoraj przez cały dzień nie miałem prądu, we wsi zerwało kilka dachów a wieczorem zaczął sypać śnieg no i przez noc do rana 15 cm a jak odśnieżałem za budynkami dojazd do kiszonek to może nawet miejscami 30-40cm. Powoli wszystko się uspokaja.

kizak    65

Śnieg 10 -30 cm zaspy, od 1 do -2 na przemian, w nocy powiało ,rano spokój teraz średnio-znośnie.

grzegorz132    9

co najgorsze 3 dobe pradu nie mamy .... tylko 1 faza ..... S5 w pelnie przejezdna i czarna a pradu nie ma

.... co robi ENEA czy wogule coś robi ??

ja nie miałem prądu ponad 30 godz i żeby nie znajomy elektryk który fatygował się po godzinach i jeszcze na dodatek w nocy to jeszcze bym czekał

grzegorz132    9

nadal tylko 2 fazy ;/ ENEA nie liczy się z płatnikiami ..... piatek zglaszane sobota zglaszane niedziela 2 razy dzis zarowno do odddzialu znin jak i centrali mogilno i NIC!!!

mds212    150

Całę szczescie mam jeszcze te stare bezpieczniki topikowe jak nie ma u mnie światłą a wystarczy ze jest jakas inna faza to kaelkiem z bezpiecznika do bezpiecznika i jest :D

razor275    279

Z moich obserwacji zwierząt i roślin wynika że zima będzie lekka, zobaczymy czy mi się sprawdzi :P

Runder    8

Tak były już 4 zimy pod rząd które były dość mocne dlatego ta bedzie raczej lekka. Bardzo dobrze przynajmniej nie będzie problemów z dojazdem jak to u nas na wsi i pewnie u was większości jest ;)

PawelWlkp    326

Tak patrze sobie na piłkę nożną, w Turcji śnieg, na Cyprze śnieg i do tego Legia bramkę strzeliła to już całkiem anomalia, a u mnie w Wlkp nawet przymrozków od kilku dni nie ma i 6,7 stopni w dzień. Dziwna ta pogoda na początku zimy.

starybudnik    15

Teraz wiosna, a jak przyjdzie marzec, kwiecień to żeby nie było powtórki z tego roku. Mrozy do -20 i snieg 0.5 metra. Anomalie pogodowe występują coraz częściej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się