Skocz do zawartości

Polecane posty

bazalt50    9

Wczoraj - 34 stopnie, mgła, pogrzmiało, postraszyło(?).... dziś 20, wiatr że mało łba nie ukręci i ani kropelki deszczu.

Wiadomość z agroFakt.pl

U mnie przedwczoraj burza z kilkugodzinnym deszczem, wczoraj również znowu ulewa :( A zboże w dalszym ciągu w polu bo nie ma nawet dwóch dni pogody żeby to przeschło.

razor275    279

U nas też nic nie padało... wczoraj wydawało się że zaraz będzie ulewa i tak przez cały dzień a dziś już piękna pogoda.

Susza jak diabli.

Rolnik1973    1249

U mnie też nie było, wolę niech nie pada niż ma taki grad być jak w tv pokazywali. Teraz to i tak tylko łubin na poplonie co by skorzystał a tak to nic. Pole obrobione, ziemniaki mam wczesne za tydzień można kopać. To deszcz jak sobie tam chce niech tak robi aby dużo nie wlało.

marb80    2

U mnie wczoraj do południa ok 20litrów spadło tak więć trawa i kukurydza ładnie odzyły i rosną

Piotrek1975    318

U mnie przedwczoraj burza z kilkugodzinnym deszczem, wczoraj również znowu ulewa :( A zboże w dalszym ciągu w polu bo nie ma nawet dwóch dni pogody żeby to przeschło.

No to przegnał byś do mnie trochę tego deszczu bo u mnie od mc nic nie padało , ziemia popękała , QQ prawie uschła susza . Jak tak dalej będzie to trzeba będzie ciąć QQ bo całkiem uschnie.

PeterG14    114

Też bym przegnał deszcz jeśli tylko byłbym w stanie. Nie ma pogody na żniwa - jeszcze czekają mieszanki i pszenice jare. Gdyby dziś i w nocy nie padało to jutro wyruszę.

romek6340    203

Żniwa skończone już dawno, deszczu jak nie było tak nie ma. Zdawało się , że już popada... Generalnie to susza :( Lubelskie

benek79    13

W piatek 12l w sobote 11li w niedziele 9l,ogolnie w ciagu 3 tygodni 54litry,wody starczy na jakis czas.

Zboza skoszone zostały tylko okopowe.

BizonFan321    374

W nocy pokropiło symbolicznie.

Ja już nic na polach praktycznie nie mam .

Ale widzę ,że QQ robią się rzadkie ...

soltys48    315

Od 3 godzi intensywnie pada-na polach jeszcze sporo zboża stoi.....

Północna wielkopolska

donweter1989    180

Od niedzieli wieczór pada pada pada pada pada. A żniwa jeszcze nie skończone. Terminy gonią. Mieszanka stoi na pniu, desykacja do zrobienia i żyto do zasiania. Północne kuj-pom. I znowu burza z intensywnym deszczem:|

Edytowano przez donweter1989

gwozd    101

Łubin dziś wykoszony. Na polu zostało tylko 8ar ziemniaków. Dawajcie ten deszcz do mnie bo perz na ścierniskach nie chce odrastać

Właśnie zacząłem podlewać warzywniak

wlkpmder    6

U mnie kto nie skończył żniw będzie miał biedę ciągle pada dziś znajomy mierzył wilgotnośc pszenicy 20% wiec musi czekać wczoraj jedni ze słomą nie mogli z pola zjechać :/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się