Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy czeka nas zmiana pogody?

Katryn    88

U mnie ciepło, ale cały dzień burze i opady przelotne. Teraz nawet znowu już grzmi.... województwo kujawsko-pomorskie, powiat żniński

Edytowano przez Katryn

szarywilk    62

e to u mnie nie spokojniej w dzień 33 stopnie wieczorem 60 litrów na metr w ciągu 15 minut i huraganowy wiatr ....... woda była wszędzie - przede wszystkim w magazynach ze zbożem , położone wszystko łącznie z 2 topolami i dębem ........ fajnie że skosiliśmy parę przyczep pszenicy przed deszczem - a ten i tak ją dopadł - w magazynie

Wiadomość z agroFakt.pl

saszeta    73

80mm w nocy. Zboże zdesykowane ponad 2 tygodnie temu ale tylko miejscami się wyłożyło.

Było sucho, a wieczorem napadało tyle deszczu w ciągu godziny, że wylały wszystkie cieki wodne jakie były w okolicy. A jestem z powiatu lubańskiego na dolnym śląsku.

I co najgorsze ziemniaki znowu w wodzie.

Dagmarka    24

powiat lubański dostał po d...pie.Leśna i okolice,u mnie trochę mniej okolice Zgorzelca

Meg5    354

Powiat lipnowski - standardowo sucho ,wczoraj około 18 spadło deszczu tyle tylko ,by się nie kurzyło . Wczorajszy dzień koszmarnie upalny ,przy prędkości 100 km/h w aucie pokazywało mi 35 stopni ...W mieście to tylko smród asfaltu :unsure:

Obecnie pogoda pochmurna ,raczej bez widoków na deszcz .Susza kurde :(

Marcin133    21

No wczoraj dzwoniłem do domu łódzkie to mówili 37 stopni w cieniu.. ja nad morzem wczoraj od południa też upalnie w nocy burza a od rana wieje :o posiedzi się w domku

szymon09875    113

U nas wczoraj rano burza i dość ładnie popadało i dziś w nocy poprawiło pogoda jest ok bo już naprawde brakowało wody :D a dobrze ze popadało to zboża szybciej dojdą

soltys48    346

Chcesz trochę wigoci ode mnie???? Tak nalało,że minimum tydzień zanim w ogóle da radę wjechać na pole a co dopiero myśleć o koszeniu.................

PABLO555    12

pawelol111 kolego uważaj żebyś sobie nie wykrakał ,unas na dolnym śląsku spadło miejscami 100 mm w ciągu kilku godzin chciałbyś tydzień takiego deszczu ? życzę ładnej pogody i dobrych zbiorów

Edytowano przez PABLO555

d___b    68

Tak tylko najpierw trzeba uzyskać te kwotę a z firmami ubezpieczeniowymi różnie bywa.

U mnie trochę popadało ale jutro przewieje i znowu susza.

matingus    107

łódzkie trochę popadało.jakiś mały odpoczynek wreszcie.

tylko po prognozach to nie za długo.

mogło by po padać więcej bo susza wielka.

PeterG14    114

Przedwczoraj 60l/metr deszczu, na szczęście bez gradu i wichury. Dziś zapowiadał się piękny dzień bo o 6 rano słonko dawało aż się pod murami gorąco robiło ale teraz chmury nadeszły i chłodno, zboże nie wysycha :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje