Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kasek    7

U mnie tak od wczoraj i całą noc i teraz dalej pada , już te deszcze tak nam tu zbożą wyniszczyły w tym roku że poezja

Wiadomość z agroFakt.pl

gadek5228    132

Dzisiaj padał rano deszcz z pół godz, ale taki kropisty, ładnie popadało, narazie wody starczy.

ukasz    58

Po przeszło 2 miesiącach suszy zaczęło coś nieśmiało padać :D , aby tylko nie przestało

Karolcia    36

U mnie też od rana ładnie pada a nawet leje chwilami, ale deczcz już był bardzo potrzebny więc niech pada :)

michael31    4

u nas było już bardzo sucho deszcz naprawdę był już potrzebny jęczmień jary już usychał a teraz napadało 30 litrów na metr i wciąż pada i cały jęczmień leży

Kuba1212    13

Polskę zalewa a IMGW numery odpierdziela- zabroniła udostępniania swoich danych na stronie Radar dane viewer - Europa .

Bad news today for people in Poland,

IMGW (Poland meteorological institute) as the only one refused to provide their radar data. They threatened us to court, if we will continue to publish their data.

It's really incredible !

Partial coverage of Poland, we were forced to deal with interpolation from radars of neighboring states.

We're really sorry, we do not want to get into trouble.

Pierdzą w stołki ( dziś na południu ostro leje, a ostrzeżeń nie było, łowcy burz już z ponad 2 dni ostrzegali) . Czechy, Słowacja, Niemcy udostępniają obrazy radarowe na mapach Google, a IMGW zarzucił swój projekt, na dodatek zabronił komuś, kto robił to za nich. To jest chore, bo za to żądają opłat.

marian2011    111

Wlkp pada od wieczora tak spokojnie tylko ciągle do wczoraj było sucho deszcz był potrzebny jednak niewiadomo kiedy przestanie widzę owies mieszanka poległa na mocniejszej ziemi placami oby nie przyszła jakaś nawałnica

Michalmeer    366

u mnie juz deszcz był potrzebny pada teraz prawie wcale ... współczuje wam jak was tak ciagle zalewa u mnie na polu juz woda stoi i to na górkach

saszeta    73

50mm w nocy i 30 od rana ;[ Na popołudnie prognozy się zmieniły. Z poprawy pogody ma bardziej padać. Pszenżyto powoli się kładzie. Trochę wieje

Rolnik1973    1249

Znowu wlało, wody nadmiar dawno był, a teraz to już przesada. Umnie zboża bez azotu pion trzymają, u nawozowców leżą.

PeterG14    114

Od nocy może nie tyle co leje ale dość mocno pada bez przerwy. Wyjechałem rano spróbować poorać po GPS-ie ale ziemia nie rozsypuje się i pojechałem do domu. Na dworze byłem dzisiaj tylko właśnie poorać i oprzątać, nie ma co głowy wystawiać bo od razu mokry.

Znowu wlało, wody nadmiar dawno był, a teraz to już przesada. Umnie zboża bez azotu pion trzymają, u nawozowców leżą.

Widzisz bo u Ciebie kłos lekki bo malutki to z tym problemu nie ma... A jak Kłos pełen gruby to i go ciągnie do ziemi...

sybiuszek24    3

Unas jak nie padało to 3 tyg jak zaczeło w nocy to podwórka zalewa,a zboża leżą jak po walcowaniu do tego silny wiatr wieje i zboża się kładą,masakra :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się