Polecane posty

pedro2    7164

Przy oknie od południa -2, będzie hardkor


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Łódzkie Minusc 3 przy gruncie.w tej chwili


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7883

U mnie na pierwszym piętrze przy oknie ok. -0,5 woda w kaluzach nie zamarznieta, na dachach lekki szron, więc może tragedii nie będzie, zaraz wyjdzie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

U mnie też około -2* ale słonko już świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

-4 na wysokości 160cm. U nas w polu wszystko zrobione, wczoraj byłem kilka km dalej po cielaki to nic prócz ozimin nie widać na polu, jedynie koleiny i próby bronowania orki zimowej.... Będzie bida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

-5 ręce opadają. O owocach można w tym roku zapominać. Ciekawe jak też przetrwała lucerna i jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1996    0

-5 ręce opadają. O owocach można w tym roku zapominać. Ciekawe jak też przetrwała lucerna i jęczmień.

w jakim stadium rozwoju masz tą lucerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15
Napisano (edytowany)

e nie było tak źle -1 aby mieliśmy i to tak o 5.
myślę że wczorajszemu opryskowi nic nie będzie, da sobie rade.

Edytowano przez ursusek94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

Skończyło się na dużym strachu 2 w nocy -1 o 5 rano +3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj, dziś sypie śnieg, jest bialutko aż dziw zachwyca z wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Rzeczywiście zachwycające, -4 pomidory w foliaku przykryte znicze się paliły i to większość zmarzla, czereśni wiśni i jabłoni nie dało się okryć porzeczki okryte, ale pewnie też po nich... nie wiadomo co z jeczmieniem


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Minus 6 przy gruncie.co za rok


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Skończyło się na dużym strachu 2 w nocy -1 o 5 rano +3

 

U mnie podobnie obudziłem się o 3 rano poszedłem popatrzeć na termometr było 0,5 na plusie o 7 rano było już 2 na plusie ale lekki przymrozek był bo na trawie szron ale nie większy jak -1 i krótkotrwały


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

w jakim stadium rozwoju masz tą lucerke

Na dziś trudno mi powiedzieć bo to 5 km od gospodarstwa. Ale w tamtym tygodniu zdążyła powschodzić.W tamtym roku w podobnym stadium rozwoju przetrwała -4 stopnie, więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ok -1 na wysokości 2m   Rzepakowi  nie  powinno  nic  być   5 czy 6 lat  temu  by  dużo  większy  mróz  w maju  a jakoś  dały  radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

Mróz jak mroz, u nas tyle dosypalo ze bardziej się ludzie boja czy ustoi. Na aucie mam ponad 5cm, a zaczęło padać tak wyraźnie gdzieś kolo 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj