Polecane posty

pedro2    7209

jaki wiatr oraz opad?

Dopiero zaczyna

 

Wiatr słaby, deszcz nie jakiś ulewny, ale obfity

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2350

była burza popadło ładnie powiało że kukurydza leży. ale 20 km grad jak pomidory koktajlowe

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

@Rolnik, Było dziś "na sume" pójść i tace dobrze "posmarować", a Ty jakieś gratisowe życzenia stawiasz P.Bogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5320

ta, idzei chmura myśle samochodu nie schowam to się lekko umyje z kurzu a tu taki deszcz, że tylko rozmazało i musiałem szlaufem poprawiać :/ jedynie powiało trochę i tyle, normalka i na przyszły tydzien zapowiadają zero deszczu


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

zero, 2km ode mnie chmura idzie widzę ją od 2 godzin, a dziś tak paliło że 10 lat nie było tak gorąco 37 i parno strasznie. Cały dzień przejeźdzony samochodem z klimatyzacją, nie dało się wyjść nawet na 5min

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

u mnie wiatr od 2h daje masakrycznie opad niesamowite brak


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Lał mocny, drobny deszcz przez ponad 1h. Zaczęło koło 16:30. Teraz pochmurno i chłodno się zrobiło, może jeszcze popada, miejmy nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Fireseba to gdzie Ty mieszkasz? Wg radarów wszystko poszło do Was na warmie i mazury, u nas zahaczyło 13mm teraz coś popaduje, ale koło północy coś ma być, idzie jakiś deszcz od południa po granicy.. oby bo to wystarczy na 2 dni max...

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

zobacz sobie ile popadało na południe od Augustowa dziś 37 stopni wczoraj 33 itd. trawa żółta zboże górkami żółte jak słoma a ziarna nie ma


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

U nas nagrzmiało się, parno że mało człowieka nie udusi, chmurę widać granatową niedaleko, ale deszczu zero... Zbożom już niewiele pomoże, ale kukurydzę zwinęło w szczypior nawet na III klasie, a i soja nie pogardzi deszczem.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

fireseba to widze przechodzisz te same klimaty, 2km dookoła pada a tu pustynia


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 16 z przerwami ładnie pada najpierw gruby deszcz a teraz równy spokojny. Do teraz spadło 42 litry. Mazury powiat Kętrzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Na dzierżawie 7 km na wschód woda stoi, 3 km dalej nic... Jestem w Białymstoku sucho, ale od południa ładnie się chmurzy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25578

 

http://tygodnik.pl/photos/130047  Przystanek PKS w mojej miejscowości po wczorajszej nawałnicy z 25 czerwca.

Zdjęcie

Zdjęcie pochodzi z artykułu "Burze nad Tucholą i okolicami - ZDJĘCIA".

 

 

Typowy obrazek po spotkaniu kibiców dwóch zaprzyjaźnionych drużyn, a nie tam po jakiejś burzy. Ale chwała im, że zboża nie pognietli oraz puszki i butelki posprzątali. Zresztą aluminium w cenie, a butelka za 0,35zeta też warta podniesienia. Początkujący byli bo słup oszczędzili. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1533

W Hannie w Lubelskim trąba przeszła.

U mnie cały tydzień ponad 30 stopni i bez deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

To tak jak u mnie okolice Łukowa. Tydzień temu lekko pokropiło i to wszystko od dłuższego czasu. Jest dużo gorzej jak rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Typowy obrazek po spotkaniu kibiców dwóch zaprzyjaźnionych drużyn, a nie tam po jakiejś burzy. Ale chwała im, że zboża nie pognietli oraz puszki i butelki posprzątali. Zresztą aluminium w cenie, a butelka za 0,35zeta też warta podniesienia. Początkujący byli bo słup oszczędzili. :D

 

Mistrzostwa sa to w koncu gdzie w Tucholi czy we Francji.>

Ale powaznie to te nawalnice sa grozne i wiele szkod robia, ponoc ten tydzien ma byc nadal burzowy i upalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj