Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matingus    107

u mnie zaczęła lekka mżawka,ciekawe jak długo.............


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

wczoraj w ciagu dnia lekko rosil deszcz.Teraz wieczorem jest mocna ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Od popołudnia zachmurzenie jakby mialo zamiar tydzień lać.. Porosiło trochę, niecały litr na metr i po ptokach.. Chujnia z grzybnią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Deszcz deszcz deszcz ;D gdzie to zapisac normalny starodawny deszcz i to ladnych pare minut B) ide popatrzec bo myslalem ze mi sie sni ;)

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

W nocy  znów   popadało  nie dużo  ale  zawsze  to  parę  litrów  więcej   na jutro  zapowiadają   burze   może  coś  skapnie.  szkoda  że  te  deszcze  nie  przyszły  w maju  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kermit84    5

Widzę że wszędzie taki problem z deszczem u nas wczoraj po padało (wielkopolska Września) i to dość ładnie bo spadło 23 mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

A  popadało-popadało  cały  1 mm.   :blink:    szok   na jutro ma padać  ale bardziej u was  na północy  ,  może się  trochę  pomyli i   bardziej na południe  kuj-pom  trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Marek trzeba się cieszyc ze w ogole przyszly. Tam co noc by ladnie moglo popadac to moze chociaz kukurydza by sie poprawila nieco. Zobaczymy czy jutro tez cos skapnie prawdopoobienstwo duze ale u nas to za 12godz moze sie do gory nogami obrocic.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No zboża  są  już  stracone    cała  nadzieja  w kukurydzy    w poniedziałek  posiałem  mocznik  na łące  to    chyba  coś  się  ruszy  mam nadzieję  oby  się utrzymała  pochmurna  pogoda  to  będzie  dobrze  ale  jak wyjdzie  słońce  to  będzie   lipa   bo większość  opadu   z powrotem  pójdzie  w  niebo.

Ja  mam nadzieję  że   w końcu  zła  aura    mija  i  zacznie  padać  aż  do  sierpnia  a było  by  super  z kukurydzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie solidnie wlało w nocy w końcu ,bo ziemniaki już ledwo dychały ,a teraz odżyły i kwitną na całego .Co może jeden deszcz :-).


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Niektorzy bardzo narzekaja na warunki pogodowe,ale trzeba sie cieszyc tym co sie ma w jakims stopniu.Niestety klimat mamy zmienny,ale to jak postepujemy to pozniej do otrzymujemy.I po wielkich uleeach,burzach zawsze swieci slonce.Bo dzis u mnie piekne czyste niebo bez chmur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Czym niby kurna sie cieszyc? tym, ze całoroczna robota i źródło dochodów idzie w .uj na marne..? że w oczach z dnia na dzień marnieje..? Pieprzysz kobieto jak gęś bez łba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic666    13

południe Pomorskiego 3 litry od 2 do 4 padało w nocy, za wiele nie pomoże ale lepsze to niż nic, to i tak największy opad od miesiąca na jutro zapowiadają burze jeszcze ale pewnie nie trafią jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

W mocy coś rosilo spadło tyle ze kwiaty trochę zwilzylo za dużo to nie da chyba że dzisiaj coś spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryszrol    4

U mnie w nocy lało dość konkretnie tak jak pisałem wcześniej raz mocniej raz słabiej deszczomierz wykazał 17l/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca16    3

Wielkopolska okolice Konina we wtorek ok 1mm sroda 6.5mm czwartek poki co slonce swieci.. Malo ale zawsze cos licze na wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u mnie też nieźle popadało dziś z rana lekka mżawka jest już lepiej kukurydza odżyła  :)  ale zapowiadane burze z gradem trąbami i szkwałem od jutra przez blisko tydzień nie napawają mnie optymizmem  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor    0

Świetokrzyskie Powiat buski. Caly maj i czerwiecc prawie nic nie padalo. Na piaskach juz wsio usycha. Jeszcze dzis i jutro zapowiadaja burze. Jak nic nie popada to kleska. Deszczownie na polach od dwoch misiecy dzien w dzien chodza. Gdzie nie podlewane to powoli usychaja. O polonach nawet nie ma mowy Zboza jare tragedia.  Zobaczymy co to bedzie.

Edytowano przez Thor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kujawsko- pomorskie, powiat Żnin, Gmina Gąsawa- po deszczu z 13 na 14 czerwca w ilości 9,5 mm mieliśmy jeszcze opad 14.06 po południu w ilości 11,5 mm oraz z 15 na 16 czerwca w ilości 6,0 mm :) Co daje nam w czerwcu 28 l/m2 (dwa razy spadło po 0,5 mm na początku czerwca).

W tym samym czasie opady w Gminie Rogowo, jednej ze wsi, kształtowały się nieco inaczej: 4,5 mm, 7,0 mm i 7,0 mm.

 

Ktoś pisze, że ma już 400 l w tym roku. Ja od 21 września 2015r. (dzień siewu pszenicy po rzepaku) do dziś mam opady w ilości 264,5 mm. Jest dysproporcja...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

U mnie w nocy lało dość konkretnie tak jak pisałem wcześniej raz mocniej raz słabiej deszczomierz wykazał 17l/m

Z jakiej miejscowości jesteś, bo u mnie w Żalnie poprzedniej nocy 7mm spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj