Polecane posty

fireseba    224

we Francji grad 6cm w Niemczech 4cm a u nas? Chce dwa dni deszczu o łącznej sumie opadu 70l


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrolublin    29

Dla wszystkich którzy mieszkają w zachodniopomorskim bo podobno mają być burze w niedzielę wieczorem i w nocy.

Edytowano przez agrolublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

u mnie jest 29 , tam gdzie 2 tyg temu skosiłem trawe na siano teraz jest gołe pole jak by ktoś randapem spalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

30,25 siekiera za oknem, w polach powiednięte wszystko, zboża w oczach bieleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Dla wszystkich którzy mieszkają w zachodniopomorskim bo podobno mają być burze w niedzielę wieczorem i w nocy.

 

będą burze z piorunami tylko się grochówki zjem

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

35,3 w cieniu na polach szok..............


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

33 w cieniu jadę nad rzeczkę  B) chyba że wyschła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

wysokie temperatury w dzień i noca sprzyjają intensywnemu wzrostowi kukurydzy, rosnie jak szalona, oby nie za długo te upaly bo zacznie wilgoci brakować.  dziś bydlo na pastwisku caly dzień w krzakach przestalo, na słoneczku pewnie ze 40 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

W słońcu przy murze 46 a w cieniu 36 stopni, obecnie zaczęło spadać. Za dobrą godzinę jedziemy na jęczmień. Przez 3 dni żyto, pszenżyto i jęczmień j. na lżejszych kawałkach straciły kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tragedia jeszcze raz tragedia  z QQ  słońce pali    brak wody   deszczu trzeba  i to  w wielkich ilościach  bo będzie  Straszna bieda z paszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

wioza wode z zachodu, ale znając zycie za wszystkich nie wystarczy i będzie dalszy ciag suszy. nawet jednorazowy deszcz z burzy niewiele da, tu potrzeba więcej opadow, czego nie nadaja niestety. jedyny plus ze ma się ochlodzic troszke

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

u nas od 23 czerwca do 30 spadło 50 litrów, byłem już spokojny bo myślałem że na te upały starczy a tu lipa, kukurydza pozwijana na słabszych stanowiskach , a po dzisiejszych nawet na mocnych ziemiach się zwija ;/ Idą na szczęście chmury z zachodu i niech popada i się ochłodzi bo w tej temperaturze ile nie spadnie to za mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-93    6

Jak mają być burze z gradem to lepiej niech wogule nie pada. ... Bo szkoda tylko naszej roboty będzie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15355

Ja to nie chcę tego deszczu i burz póki się żniwa nie skończą. Co miało narosnąć to narosło, a poco ma pokłaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jak mają być burze z gradem to lepiej niech wogule nie pada. ... Bo szkoda tylko naszej roboty będzie. ..

 

Nie ubezpieczyłeś od gradu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj