Polecane posty

Szu15000    231

Lubuskie, pow. wschowski ok 45 mm na m2 ;) Ogolnie w czerwcu juz ponad 60mm m2, zapowiada sie nie aż tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Korzystam wlasnie z tego portalu pogodowego ,jak dla mnie na przestrzeni ostatnich 3 lat najbardziej wiarygodny

chyba już pisałeś ska jesteś ale przypomnij albo edytuj profil

 

Lubuskie, pow. wschowski ok 45 mm na m2 ;) Ogolnie w czerwcu juz ponad 60mm m2, zapowiada sie nie aż tak źle ;)

u nas bardzo się poprawiło już nie jest źle w czerwcu jakieś 30 l zleciało


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Powiat Górowski pogranicze Woj Dolnosląskiego i i Wielkopolski w ciągu doby spadło 18l/m2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

chyba już pisałeś ska jesteś ale przypomnij albo edytuj profil

 

u nas bardzo się poprawiło już nie jest źle w czerwcu jakieś 30 l zleciało

ja gmia Kobierzyce a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W okolicznych miejscowościach popadało...a u mnie ciągle nic........nadzieja....w tym, że się chmurzy....no ale wiatr zapewne rozpędzi chmurki....PIORUN BY JE STRZELIŁ!..........Może większość ludzi do kościoła przestalo chodzić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

ja gmia Kobierzyce a ty skąd jesteś?

 

gmina oleśnica zach cześć


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

a u mnie wczoraj narobiło nadziei poniewaz mocno grzmiało i sie zanosiło na dobry deszcz ale gdzies obeszło bokiem w kierunku Mielca i to wszystko a dzisiaj od nowa grzeje okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

no w koncu popadało, duża burza ale miałęm fart centralnie nad moimi łąkami burza średnicy 15km. Padało z 20min lecz tak że wszystko spływało ale i to dobrze


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

u mnie wczoraj grzmiało, błyskało i wiało silnie, ale deszczu jak na lekarstwo, niecałe 4mm........ suszy ciąg dalszy......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1525

u mnie na wschodzie już od 2 dni miało padać i  nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1525

Rolnik mieszkamy nie daleko, ale u mnie ostatni deszcz był 27 maja. Od tamtej pory dzień w dzień smali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

u mnie wczoraj grzmiało, błyskało i wiało silnie, ale deszczu jak na lekarstwo, niecałe 4mm........ suszy ciąg dalszy......... :(

 

A w piątek popadało ?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Chyba u Was padało.. U nas tyle co nawet nie widać że cokolwiek padało.. Okres żniwny nie wróży nic dobrego, bo jeśli teraz od tygodnia są takie upały i susze to za miesiąc pogoda się odwróci i zamiast powoli zacząć kosić zboża to będziemy czekać aż przestanie padać i wyschnie..

U nas (opolskie) kierunek Racibórz grzmiało z godz czasu, granatowo potem spadło może kilka kropel i znów słońce..

Rzepaki są ładne te, które przezimowały;

jęczmienie za 2 tygodnie (u nas) do koszenia czy będzie słońce czy popada..;

pszenice..ładne, ale plony przynajmniej 20% spadły przez brak wody..a ładnie sypneliśmy azotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

No, i już by się przydało, bo tydzień nie padało.

kolego u mnie ostatni deszcz taki porządny padał 1 maja,a tak to ze 3 mżawki i to wszystko. :( :( :(

także pomyśl co może być na polach- :(

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego ptaszyna mieszkam w gminie Gostycyn .Natomiast do Tucholi mam 5 km .Dziś wcześnie rano była ulewa i pięknie wlało ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę pada , a niech tam pada na moje kartofle i sąsiada siano . :rolleyes:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj