Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak pomóc sadom?

galeria
Pszenżyto
lebek5    56

małopolska powiat dąbrowski  za noc i dzisiejszy dzień napadało 12 mm od 27 kwietnia 82mm i dalej pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Ventusky z ilością opadów w mm to śmieszny jest już 3 tyg temu u mnie miało co weekend po 30 mm padać a do dziś spadło 17

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
Napisano (edytowany)
16 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Nadają coraz większy ten opad...

Screenshot_20190514-192544_Samsung Internet.jpg

Zmień sobie tam gdzie masz "Od 14.05 14:00" na "W ciągu 1 godziny" może wtedy zobaczysz realny opad :) bo te sumowanie to jak dla mnie mało realne choć i tak to co podają to się nie sprawdza :) 

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszak    100

Haha każdy patrzy wte mapki a chuk z tego jest, najlepiej spojrzeć w niebo i lepiej prognozę sobie sam zapowiesz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Czasem trafi czasem nie, Ja to skasowałem z obserwacji w tamtym roku.  Jak spadnie z 15litrów to byłbym bardzo zadowolony. W niedziele tylko 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

cały dzień bez deszczu, zimno. Pomidory sadziliśmy ubrani jakby był listopad :D Miejmy nadzieję, że jutro popada w końcu u nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Napisano (edytowany)

no ventuski to oszust, zresztą jak sam drugi człon jego nazwy mówi :D tym bardziej w liczbie mnogiej.

Edytowano przez Uziu92
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Roki212 napisał:

16 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Nadają coraz większy ten opad...

Zmień sobie tam gdzie masz "Od 14.05 14:00" na "W ciągu 1 godziny" może wtedy zobaczysz realny opad :) bo te sumowanie to jak dla mnie mało realne choć i tak to co podają to się nie sprawdza :) 

Narazie to się sprawdza bo dziś ładnie popadalo i narazie nie zanosi się żeby przestało patrząc w niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
JarekBazydlo napisał:

Nadają coraz większy ten opad...

jestes z poswietnego? podlaskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

kra-znowu pada raz mocniej raz slabiej-od wczoraj 14 mm, woda juz na polach miejscami stoi..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326

KRA w przyszłości będzie całe zabudowane, więc skończy się problem stagnującej na polach wody 😄 centrum śląskiego dziś 3,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Od tygodnia spr pogodę na wielu stacjach i radarach no i jak narazie tylko ten ventusky jako tako, wedlug interia ti ze 40 jak nie lepiej w deszczomierzu powinno byc a od wielkanocy wpadlo 2, i tak jak u damiana gleba po wczorajszym 1. 5l na 2cm wilgotna dalel skala

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
1 godzinę temu, XTRO napisał:

cały dzień bez deszczu, zimno. Pomidory sadziliśmy ubrani jakby był listopad :D Miejmy nadzieję, że jutro popada w końcu u nas 

no nie mów, że wczoraj i dzisiaj w nocy nie popadało u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

wczoraj 1,3mm, a w nocy 0. Nie gadaj, że padało u Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
1 godzinę temu, michalcium napisał:

Ventusky z ilością opadów w mm to śmieszny jest już 3 tyg temu u mnie miało co weekend po 30 mm padać a do dziś spadło 17

 

U mnie Ventusky bardzo ładnie przepowiada. Tylko ja patrze na max 2-3 dni do przodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

idż do księdza tego co święcił pola za 10 zł w miejscach gdzie nie chce padać  i daj też dychę bo tam dalej nie pada wiec raczej zna odwrotne zaklęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Tylko do takiego prawdziwego księdza z powołania, a nie co kasę bierze i może niektórym powtarza "Tylko nie mów nikomu"... B|

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na tej pogodzie Tuska jak zliczam opad dzień po dniu to wychodzi 11.3 litra.a jak zlicza sama to 78 litrów pomazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
15 minut temu, andrzej224 napisał:

Mogłoby już przestać padać. 

Jak nie Masz co z nim robić mogę przyjąć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj