Polecane posty

Daro20    513
8 minut temu, XTRO napisał:

LRA- 1mm! 

U mnie 1,5litra na metr i na dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

chyba cienko u nas to wygląda, wszystko pójdzie południem ;/ w tamtym roku u nich padało ładnie i w tym popaduje, nic nie zrobimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817
5 minut temu, jacu napisał:

u mnie też 0,5 l więc mamy litra

a u nas dzis o suchym pysku siedzim całe 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

południowe mazowsze tylko pokropiło...


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, hecktor2 napisał:

w sumie to by wystarczyło, bo znowu z pól sasiadow rzeka pojdzie i mi qq wymyje...

na takie rzeczy widzę że nikt nie zwraca uwagi, bo tak wszyscy złaknieni deszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hecktor2    25

U mnie widać problem, bo moja ziemia wciągnie tysiące litrów, ale sasiedzi nie znają chyba głębsza i sie robią rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, hecktor2 napisał:

U mnie widać problem

też jestem zdania że mogło by przestać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099
2 godziny temu, sumek666 napisał:

Byłem w Poznaniu na Franowie to świeciło słońce. 30 km na południe deszcz padał jak ksiądz kropidłem. Teraz na szczęście gdzieś od 16-17 spadło  2 mm

No proszę proszę, ktoś niedzielę handlową wykorzystał na krzątanie się po M1 :D

PCT, Czarnków 4mm  spadły do 21.30, podobno ma delikatnie padać przynajmniej do rana. Oby.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k..a co się dzieje z tymi prognozami miało być conajmniej 12l/m a może na kapało 0,5 przez cały dzień. powiat tomaszów lubelski

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
6 minut temu, misio3p napisał:

No proszę proszę, ktoś niedzielę handlową wykorzystał na krzątanie się po M1 :D

PCT, Czarnków 4mm  spadły do 21.30, podobno ma delikatnie padać przynajmniej do rana. Oby.

M1 nie. al etragedia. se małżonka wymyśliła. nawięcej czasu zajmuje szukanie parkingu


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Na jednej pogodzie zapowiadają od 20 do 50mm żeby chociaż z 2 mm spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No u mnie też tyle co nic . Rosa nieraz bywa "mokrzejsza" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
22 minuty temu, małoroly2018 napisał:

k..a co się dzieje z tymi prognozami miało być conajmniej 12l/m a może na kapało 0,5 przez cały dzień. powiat tomaszów lubelski

 

Jaka gmina?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Pamiętam jak w 2015 roku wszyscy gadali, ze mega susza bo nawet nie ma 50% opadów średniej wieloletniej, a w tym roku na kwiecień w wielu miejscach nie ma nawet 10% średniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

pada ☺ nie będę juz latał po nocy ile już jest a korci niby zwykly deszcz a radość jakby ze 50 tys wygral


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Ulman napisał:

Jaka gmina?

A pod moskwą jaka pogoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, sumek666 napisał:

nawięcej czasu zajmuje szukanie parkingu

po zakupach z zostawionym autem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
7 minut temu, racyl napisał:

A pod moskwą jaka pogoda ?

Mgła jak podczas zamachu w Smoleńsku


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj