Polecane posty

Agrest    25578

Zacznij od aloesu. Chyba dobry biznes. 

Zrobiłem z rana oprysk w porzeczce. Układ rządków wschód zachód to nie było problemu, ale jak rządzi północ południe to nawet na wom 750 nie dobijało. Może wieczorem trochę ucichnie.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3Dybj9HqHYAg4&ved=2ahUKEwiY17-SweXhAhWMCuwKHcIJCkEQjjgwBXoECAYQAQ&usg=AOvVaw0Bj9ZKeji5SdzaBrDVCSA-

Edytowano przez Agrest
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Pizga   od samego  rana-   może  jakiś   deszcz  przyniesie,   trza  kuku  zasiać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba jego druga osobowość założyła konto, bo jakoś tak nie narzeka. Urojona choroba dwubiegunowa w czystej postaci. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

7*C ale przez ten wiatr zimno na polach sucho i w gębie susza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
22 minuty temu, szczypka napisał:

7*C ale przez ten wiatr zimno na polach sucho i w gębie susza 

Gębe zawsze można delikatnie podlać i uratowac gorzej z polem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Ufff . Niby deszczu przedwczoraj napadało , a mi jakoś suuuuchoooo ... :S

Klinika Panie :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
10 godzin temu, Matey napisał:

z tego tematu to jakies 700 stron nadaje sie do kosza, ale zrozumcie, ze ludzie wchodzac w temat pogodowy, o cenie bydla, czegokolwiek, szukaja info na dany temat a nie o d.pie maryny. Super wyjsciem z sytuacji byloby cos z formie czatu online, idealna sprawa na wieczorne pogawedki o wszystkim i o niczym

za kwiecien mam cale 5,5 mm, popada moze z piatku na sobote a jak nie to nie, co zrobisz jak nic nie zrobisz :D

@jacu ale nie krzycz, uspokoj sie. Usuwam to co nie ma zwiazku z pogoda (te posty zaraz tez poleca), posty pogodowe zostają więc nie wiem czym tu sie nerwicować. Ja tylko apeluję o wiecej tematu w temacie, to wszystko

To trzeba pilnować tematu i usuwać śmieci, a nie jak humorek nie taki to dzielić ostrzeżeniami. Drzazgę u kogoś widzisz, ale ......

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
18 minut temu, sumek666 napisał:

Klinika Panie :D

 

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Ufff . Niby deszczu przedwczoraj napadało , a mi jakoś suuuuchoooo ... :S

Znajoma jest oddziałową w PIECEWIE więc jak coś....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

+12°C, ☀,🌪

Trzeba by kartofle posadzić ale się nie chce z domu wychodzić na piździawę.

Kurła wkurłałem się na te wczesne sianie

Sąsiad posiał jęczmień przez miedzę 2.5 tyg później, wylazł po przymrozkach i dziś już większy od mego.

Ciepło mokro jego będzie szalał a mój będzie się regenerował i odbudowywał.

Nigdy więcej w marcu siania. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
21 minut temu, jacek1296 napisał:

To trzeba pilnować tematu i usuwać śmieci, a nie jak humorek nie taki to dzielić ostrzeżeniami. Drzazgę u kogoś widzisz, ale ......

chyba nie uwazasz ze mam 13 lat, mam aktualnie wakacje i cala swoja energie przeznacze na pilnowanie doroslych ludzi, ktorym czesto gesto zdarza sie nie stosowac do zasad tu panujacych? Ja tez mam swoje sprawy, tez musze placic rachunki, nie upilnuje calego forum.

Uwierz mi ze nie chcesz abym zaczal pilnowac skrupulatnie 2-3 tematow i stosował się do tego co mowi taryfikator. Wowczas z sielankowej atmosfery, gdzie kazdemu zdarzy się skrobnac kilka zdan nie zwiazanych z tematem zrobi sie porzadek i duza wiekszosc osób bedzie musiala przez tydzien szukac innego zajecia. Ja się nie czepiam kazdego postu, powtarzam po raz kolejny ze prosze tylko o wiecej tematu w temacie. Zalozcie temat w hyde parku na temat spraw codziennych i vuala, piszta o czym chceta drodzy państwo

a humorek mam zawsze taki sam 😎

  • Like 3

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
11 minut temu, Rolnik1973 napisał:

+12°C, ☀,🌪

Trzeba by kartofle posadzić ale się nie chce z domu wychodzić na piździawę.

Kurła wkurłałem się na te wczesne sianie

Sąsiad posiał jęczmień przez miedzę 2.5 tyg później, wylazł po przymrozkach i dziś już większy od mego.

Ciepło mokro jego będzie szalał a mój będzie się regenerował i odbudowywał.

Nigdy więcej w marcu siania. 

Może u Ciebie na wschodzie tak wyszło,ale ja na razie jestem zadowolony bo mój jęczmień ładnie sie rozkrzewia,ładnie powschodził.A ci sąsiedzi co siali pod koniec marca i na początku kwietnia to mają trochę wschodów w wilgotniejszych miejscach a tak to pustostany z hulającym  wiatrem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1377

Jak nie masz czasu to przestań być moderatorem, chyba logiczne. Niech przyjdzie ktoś kto będzie miał czas na usuwanie debilizmów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Sieje to sie pod koniec lutego jak można wjechac ;)

Tak na poważnie. Nie ma sensu porównywać zachodu ze wschodem czy północy z południem. Zupelnie inna liczba dni wegetacji, rozklad i liczba opadów temperatur sni slonecznych ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324
23 minuty temu, jajonasz napisał:

Jak nie masz czasu to przestań być moderatorem, chyba logiczne. Niech przyjdzie ktoś kto będzie miał czas na usuwanie debilizmów. 

A ty to kto ? Z greenpeace że porządek chcesz mieć 😆 tak jak @Matey pisze jak by pilnować jak regulamin każe to 3/4 chłopa by mialo bany i wtedy sam z sobą byś pisał  😆

jest tu jakiś temat hade park stworzony?

😂

Kurna przez ten tydzień ma pizgac i jak tu pryskać a od weekendu zachodni wiater i ma padać często i gęsto 😍

Edytowano przez marulekk
  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

Ale wieje, podobno tak do soboty a potem deszcze ciekawe czy bodaj nocami ucichnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

żeby tylko faktycznie zaczęło padać,bo na razie te prognozy kiepsko się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824

+ 16 ,wiatr 65km/h,deszczu brak od 19.03,piaskiem daje po oczach jak na pustyni,byle do 1 maja ma się  zmienić cyrkulacja na zachodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Rolnik7343 napisał:

jak pogoda sie sprawdzi to w piątek 26 stopni w cieniu .... czyli na słońcu ponad 30

Wtedy się dopiero zacznie robić nieciekawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj