Polecane posty

robi57362    2345
zetorki12 napisał:

Tu połowa forum to lubelskie ? B|

Lubelskie ma sie czym pochwalić -deszczem to pisza u mnie do wieczora 2 mm i teraz pada nawet dobrze


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
21 minut temu, DanielFarmer napisał:

Nie macie co w święta robić tylko po polach jeździć... 🙄

Trzeba gdzieś te kalorie spalić 🤢

9 minut temu, Piotrek1975 napisał:

Może jutro przy lanym coś poleci wody, choć wątpię.

Napewno pod warunkiem że kapsel odkręcisz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
damian315 napisał:

LBI - spadło już 12mm

LLB 2mm narazie i idzie burza od Warszawy, ale narazie to tak jakby ksiądz pokropił. A u Cb widzę że porządnie polało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, logan3512 napisał:

Zetorki chyba tak później kujawsko-pomorskie a najmniej użytkowników według mnie jest z lubuskiego

dobrze że te województwo takie dobre :D

59 minut temu, damianzbr napisał:

@marian_machler

A co to za emotion, komuś żal d. ściska  i to w święta?

U nas nie ma głupców aby po 100 tys. za ha płacić i później w porty robić jak nie pada. Dopłata wpadnie, suszowego też coś dadzą, drineczek w ręku, leżaczek laptopik, a po kościele jeszcze popada i gitara gra xD

ja to na łeb dostaje jak mam siedzieć i nic nie robić ... tak jak teraz w święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Łomża 4mm ☺️

Bóg zapłać ☺️

Edytowano przez pedro2
  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, stempos1980 napisał:

5 kropel spadło na m2. Tragedia

No nie żartuj że parę kropel bo było widać że tam dolało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Rolnik7343 napisał:

dobrze że te województwo takie dobre :D

ja to na łeb dostaje jak mam siedzieć i nic nie robić ... tak jak teraz w święto

Musisz się przeprowadzić do nas zmieni ci się podejście do życia. Wódeczka, leżaczek, laptopik i kobita z rana B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
3 minuty temu, PRIMO napisał:

No nie żartuj że parę kropel bo było widać że tam dolało. 

Niestety widoki bywają złudne. Muzę szykować na nową pompę do studni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkopolska czyste niebo bez szans na deszcz na polach tragedia żyta nawet w trąbkę już się zwijaja deszczu nie widać w prognozach jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

 u was pada a u nas w wlkp cały dzien słońce na maxa 0 ciemnych chmur... usychamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4024
35 minut temu, mlodyrolnik23 napisał:

wielkopolska czyste niebo bez szans na deszcz na polach tragedia żyta nawet w trąbkę już się zwijaja deszczu nie widać w prognozach jak narazie

Bo głosujecie na koalicję !

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

LLB u nas jedyne 2mm bardziej na północy widzę że polało bo 10mm to już coś na tydzień starczy a 2mm to już w środę lipa będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957
Rolnik7343 napisał:

37 minut temu, damianzetor9540 napisał:

Przestań gwiazdorzyć Uziu za przeproszeniem bo to śmiech dla mnie. Masz tam kilka ha i sie podniecasz że beczka nawadniasz, jak nawadnianie po 4 litry na metr można nazwać nawadnianiem. Ciekawe jakbyś mial 20 ha qq i 20 ha traw do podlania czy byś sie tak chwalił. W tej beczce byś zasnął. 

Fyrgusonem przestał się jarać to teraz kolej na beczkę i podlewanie 😛

32 minuty temu, Uziu92 napisał:

damianzetor9540 napisał: 1 godzinę temu, Uziu92 napisał: ja mam bezstresowe bo pszenica nawodniona, azocik podany i rośnie jak w inkubatorze 😀 Przestań gwiazdorzyć Uziu za przeproszeniem bo to śmiech dla mnie. Masz tam kilka ha i sie podniecasz że beczka nawadniasz, jak nawadnianie po 4 litry na metr można nazwać nawadnianiem. Ciekawe jakbyś mial 20 ha qq i 20 ha traw do podlania czy byś sie tak chwalił. W tej beczce byś zasnął.  to się śmiej 😀 nikt Ci nie broni, jakbym miał tyle pola i hodowle to by było mnie na deszczownie stać i bym nie biadolil.

A ty myślisz że wywalić od tak 100tys na nawadnianie to tak lekko ? 

Sam się wszędzie fetorem jarasz, jakbym miał tyle pola to bym miał ze 2 deszczownie i dla mnie lekko by było, ale co ty wiesz jak stary wszystkim u ciebie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

kto rządzi ten rządki a kto obrabia ten obrabia ;) teraz juz jest ponad 50ha bo kilka doszło a mimo to nie planuje jak na razie ciagnika bo zetor i tak nie ma co robić na tych hektarach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

U mnie nadal pompuje burza naciagnela. Oby tak dalej to troszkę podratuje sytuacje


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
43 minuty temu, damianzbr napisał:

Musisz się przeprowadzić do nas zmieni ci się podejście do życia. Wódeczka, leżaczek, laptopik i kobita z rana B|

do wódki jakoś mnie nie ciągnie ;) wole raz na jakiś czas piwo se wypić ... latem po robocie np. wożeniu siana piwo z zimnej wody jak zbawienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

południe mazowsza do północy lubelskiego będzie wam się kręcić w nocy i jutro,zazdroski.Pedro2 za cały dzień 4? bo nie było mnie i deszczomierza też nie mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj