Polecane posty

Gość   
Gość
1 minutę temu, PRZMAS19821982 napisał:

Mogłes stowe bys miał jeszcze wieksza wiare na deszcz

Podtopień się bym obawiał . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

Co wy oglądacie TVN? ogarnijcie się ludu pracujący, przy pługu, ta stacja pluje jadem na rolników.


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba znać również język wroga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Chłop to dziwna bestia ,cały czas będzie gadał i mędził nad tym co od niego nie zależy-o deszczu,chociaż gówno możecie poradzić czy popada czy nie,o księdzu -chociaż będzie taki i ten którego biskup wam przyśle ,a nie np ten którego byście chcieli,więc właściwie po co się nad tym rozczulać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
12 minut temu, zetorki12 napisał:

Podtopień się bym obawiał . ;)

Odrazu taka ilosc deszczu tez niezbyt dobra.

A zeby lzej było jak se pogada kopin

Edytowano przez PRZMAS19821982
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25614
14 minut temu, zetorki12 napisał:

No w Jedynce dają cień nadziei z opadami na wtorek , środę ... Kuźwa mogłem dychę ...

Myślę że z datkiem to i na plebanii Cię przyjmie. Zdązysz przed deszczen. I wniosek będzie spersonalizowany. Będziesz miał podstawę do chwalenia lub ganienia jakości modlitwy 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

To daj stówę żeby u ciebie popadało a u tego ciu...a zza miedzy nie, daj 2 stówę - zobaczysz czy działa takie coś od razu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
22 minuty temu, zenas napisał:

Co wy oglądacie TVN? ogarnijcie się ludu pracujący, przy pługu, ta stacja pluje jadem na rolników.

Nie tylko pogode ale i nawet w pogodzie kłamią

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pop129    114

Smutno się czyta takie nabijanie z Wiary, Panowie, tym bardziej dzisiaj, w Niedzielę Palmową... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

po pierwsze nie musisz czytać ,a po drugie nie mieszaj wiary do rozmowy o księżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

I nie pijcie tyle alkoholu w niedziele.


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, pop129 napisał:

Smutno się czyta takie nabijanie z Wiary, Panowie, tym bardziej dzisiaj, w Niedzielę Palmową... 

Bez przesady . Nikt tu z wiary się nie nabija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
6 minut temu, pop129 napisał:

Smutno się czyta takie nabijanie z Wiary, Panowie, tym bardziej dzisiaj, w Niedzielę Palmową... 

a kto sie z wiary nabija?? Raczej z czarnych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pop129    114

Macie rację nie muszę czytać i z tego skorzystam, chciałem tylko dać Wam pewne rzeczy pod rozwagę :)

Pozdrawiam serdecznie!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z dewocji można się najbardziej nabijać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

typowy przedstawiciel obecnie panujących ,wszystko jest atakiem na wiarę ,to że ludzie narzekają że nie pada też 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
13 minut temu, pop129 napisał:

Smutno się czyta takie nabijanie z Wiary, Panowie, tym bardziej dzisiaj, w Niedzielę Palmową... 

Wiara i Bóg nie są zle 

Tylko księża dają obraz dzisiejszej pobożności 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Często się zdarza, szczególnie na wsi, że księża nie zasługują na szacunek jakim są darzeni. To ich wina, a nie żadnej antyklerykalnej propagandy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, pop129 napisał:

Smutno się czyta takie nabijanie z Wiary, Panowie, tym bardziej dzisiaj, w Niedzielę Palmową... 

Przestań, nie wymyślaj. Jestem Katolikiem praktykującym. A postępki co niektórych księży nie mieszczą się w regułach naszej wiary. Nikogo nie obrażam mówię jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pop129    114

@damianzbr Nie miałem na celu nikogo oceniać, ani obrażać, każdy ma swoje sumienie, ale niektóre wpisy mnie zasmuciły, takie było moje odczucie i tak jak napisałem, chciałem dać pod rozwagę pewne rzeczy. W pełni się z Tobą zgadzam i bardzo dobrze napisałeś "Niektórych" księży i jak najbardziej te występki powinny zostać potępione i ukarane, ale nie można uogólniać, bo popadamy w stereotypy, a to już jest bardzo groźne. To tak np. jak z rolnikami "żyją z dopłat, unia im do wszystkiego dopłaca" :)
 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

mieszczą się niestety - w ładniej ujętych słowach. Otóż: co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie i tyle mamy do powiedzenia w kwestii ocen innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj