Polecane posty

Gość   
Gość

O co Ci właściwie teraz chodzi z tym zacofaniem, o to że ktoś jest w ogóle wierzący czy jest wierzący jak coś akurat potrzebuje? @Fifarifa

2 godziny temu, Fifarifa napisał:

Trzymajcie mnie, bo padne ze smiechu.  Jak cos sie nie udaje, to do Bozi, pomodle sie to mi da/pomoże.  Zacofanie jak w sredniowieczu, albo i gorzej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Bardzo sucho miejscami już rowy melioracyjne wyschły mco zdarzało sie do tej pory tylo w sierpniu/wrześniu 

Edytowano przez Runder

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, Fifarifa napisał:

Trzymajcie mnie, bo padne ze smiechu.  Jak cos sie nie udaje, to do Bozi, pomodle sie to mi da/pomoże.  Zacofanie jak w sredniowieczu, albo i gorzej.

uważaj  żebyś  nie musiał  paść   z płaczu   na kolana  i  na Jasną Górę  się  udać po pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal673    6

Ale patelnia, w mnożarce byłem 30 sekund i nie szło wytrzymać, 40 stopni jak nie lepiej było. A ventusky zwariował 38mm opadu pokazuje na czwartek a pewnie przez cały następny tydzień kropla nie spadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Od lat mieliśmy przy oknie termometr. Rok temu po katastrofie trzeba było orzech ściąć. Wczoraj termometr wyleciał w powietrze. Miał 60 stopni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, PRIMO napisał:

A jak myślisz @Sean ? o.O jak trwoga to do Boga. 

No to Pan Bóg nie jest na czyjeś zachcianki, a tym bardziej na wystawianie na próbę. Czymże my jesteśmy przed Bożym Obliczem - prochem i niczym, większość uważa na co mu Pan Bóg, ma nowy sprzęt, kupę ha. dam sobie radę.     :)  Głupcze, wszystko zostawisz,prędzej czy później, nawet nikt z nas nie wie czy jeszcze tej nocy nie zażądają naszej duszy, obojętnie, młody stary dziecko, nie ma reguły .     :) Na łożu śmierci już takim chojrakiem nikt nie będzie i zazwyczaj próbuje się zmienić i przypomnieć o Bogu, tylko czy będzie mu dany czas na zmianę, oto jest pytanie.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Fifarifa napisał:

Trzymajcie mnie, bo padne ze smiechu.  Jak cos sie nie udaje, to do Bozi, pomodle sie to mi da/pomoże.  Zacofanie jak w sredniowieczu, albo i gorzej.

Zawsze możesz  pójść na demonstrację KOD-u bronić demokracji zamiast do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

A ja teraz jechalem przez Europę do Anglii i u Niemców pali sloncem.Powypalane place na polach ale oni leją z deszczowni na pszenice czy ziemniaka .Belgia Holandia Francja padalo bo woda na polach.ładne tam mają zboża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, Rolnik1973 napisał:

+31° C, nawet chmurki nie ma.

Siedzisz w cieniu z jajami go góry i jeszcze Ci żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmarek    5
13 minut temu, ansu napisał:

Zaraz po pszenicy

Chyba po jęczmieniu zimowym.

Gliwice pada deszcz. Będzie z 15 litrów już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, bartek2620 napisał:

Na kiedy dajecie termin swoim rzepakom ?

Cielny jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ursusmarek napisał:

13 minut temu, ansu napisał:

Zaraz po pszenicy

Chyba po jęczmieniu zimowym.

Gliwice pada deszcz. Będzie z 15 litrów już. 

Ty tak serio ???? U mnie przed chwilą kilka grubych kropel kapło i cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmarek    5
16 minut temu, marian_malcher napisał:

 

Ty tak serio ???? U mnie przed chwilą kilka grubych kropel kapło i cisza..

Tak. Pada od godziny 17 z jedną przerwą na 10 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to biegiem lecisz do sklepuxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w najcieplejszym momencie 32*C teraz się trochę zachmurzyło i ochłodziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ursusmarek napisał:

16 minut temu, marian_malcher napisał:

 

Ty tak serio ???? U mnie przed chwilą kilka grubych kropel kapło i cisza..

Tak. Pada od godziny 17 z jedną przerwą na 10 minut. 

Według kolorów na radarze to u mnie powinno padać z taką samą intensywnością jak w ok. Gliwic, a nie pada nic. Jedynie co, to temp. poleciała z 31 na 21° i zachmurzyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3490

Zaczynam mysleć jak ROLNIK 1973 ,jak nie popada jeszcze 2 tyg, to niech grad strzsaka ,ale na100%,wszystko ubezpieczone wysoko poza burakiem,15 maja spadły 3 mm,a 17 -2 mm

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Edit

 

 

 

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj