Skocz do zawartości
Marek46ha

Centralne zawieszenie - konieczność?

Polecane posty

Marek46ha    1

Stoję przed wyborem nowej kosiarki dyskowej i zastanawiam się czy warto dopłacić za model z centralnym zawieszenim.

Łąki takie jak wszędzie - jedne lepsze, równiejsze inne mniej. Raczej wysokich prędkości nie będę osiągał bo mam nieduże działki ( rowy melioracyjne, itp)

Także zastanawiam się czy napewno potrzebuję centralnego zawieszenia.

Ktoś może mi podpowiedziec jak to wygląda w praktyce - znajomi mają zwykłe novadisc (poettinger) inni novacat i każdy swój wybór bardzo chwali.

Ja osobiście celuje miedzy lely 280 M i 280 classic.

a8185    25

jezeli masz nie duzy areał to nie oplaca sie wywalac kilku tysiecy na kosiarke z centralnym zawieszeniem. Owszem jest lepsza. dokladniej kopiuje teren, mozna osiągać duze predkosci ale czy sie oplaca?????

jaro    163

Mnie koledzy na AF skutecznie wyleczyli z chęci posiadania kosiarki z centralnym zawieszeniem -ta na zwykłym ma być też dobra i już :D -za jakiś tydzień wypróbuję w boju więc będę wiedział...u mnie przeważyło to iż mam sporo rowów do obkaszania a w tym wypadku jednak ponoć lepiej sprawuje się "zwykła".

Wiadomość z agroFakt.pl

Marek46ha    1

o to "jaro" mnie pocieszyłeś. Tak w ogóle to w jaką markę celujesz?

Bo też na dniach będe kupował kosiarkę.

jaro    163

Nie tyle "celuję" co "wycelowałem" :D (kupiłem już jakiś czas temu)-a kosiarka to Lely 240 C.No i jak pamiętasz naszą rozmowę to koniec końców ze zgrabiarek wybrałem Kuhna (tandem+kopiujące)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się