tommy83

Daszek do Bizona

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tommy83    91

Skopiowałem daszek z bizona do fahr m660 zamówiłem plandekę tylko nie wiem ile trzeba kupić linki do jej zamocowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Witam obmierz dookoła i dodaj z 1m na zapas,jak ci zostanie to utniesz nadmiar.Napisz na priw ciekawy jestem jak ci to wyszło.pozdrawiam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

I tak będzie Ci deszcz lał :mellow: Bo to w kombajnach jest jako daszek przeciw słoneczny.Miałem taki coś w bizonie i w senatorze.lekki deszcz i cały mokry jesteś :ph34r:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Wiadomo że jest tylko od słońca a od deszczu się nie rozpuszczę nie jestem z cukru B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ciekawe kto kosi zboże w deszcz :ph34r: Ten daszek jest dużo w węziejszy od oryginalnego bizonowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie chodzi mi o to że kto w deszcz kosi.Jak z pola zjeżdzasz z pola <_<


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Trzeba było pisać, ze szukasz.. Ja będę miał lada dzień na zbyciu taki daszek z praktycznie nową plandeką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

Po ile można sobie cenić taki daszek? Też bym miał na sprzedaż i już jeden mi się pytał ale jakoś nie wiem ile za nigo zawołać...

PS. Wiec jaką kabinę kupujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Szyszka z zielonymi szybami, lepszą turbiną i dwoma mieszaczami powietrza wewnątrz. Czekam, bo lada dzień ma przyjechać... :) jak będę ją miał, to wrzucę zdjęcia do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

Na pewno będziesz zadowolony:) kabina to jednak kabina:) całkiem inna robota Cię czeka w te żniwa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

To będzie dopiero mój debiut, także porównania wielkiego nie będę miał, ale widziałem pracujących bez kabin i dlatego odrazu zdecydowałem się ją kupić i założyć. A co do ceny daszku, to chyba gdzieś mi się kiedyś rzuciło w oczy w cenie od 350-500 zł, zależy jaki stan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
    • Przez Kurwer21
      Cześć, pytanie z ciekawości, wie ktoś może czy do produkcji bizonów fabryka przykładała się? Słyszałem kiedyś, że bizony fabrycznie potrafiły wyjeżdżać z fabryki niedomalowane w niektórych miejscach, albo z zaciekami, a kiedyś spotkałem się z bizonem (podobno oryginalny), który miał krzywo ponaklejane naklejki. Co wiecie na ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj