Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Fendt 916 VARIO 98r 9000mth

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Będąc ostatnio u znajomego zobaczyłem że sciągnał z Francji ww model Fendta. Ciagnik jest w jako takim stanie, mowi że komputer jakiś błąd pokazuje ale to idzie łatwo naprawić.

Cena jaką żąda to 70,000zł Oponki 80%, zdjęć nie mam, przedni WOM, TUZ i przednia hydraulika, amortyzowany przod oraz kabina, nowy fotel GRAMMER, przecieków nie widać było ciagnik obecnie stoi ze wzgledu na ten blad w komputerze...

Moje pytanie brzmi: czy ktos ma taki ciagnik i moze cos wiecej o nim powiedziec? Na co zwrocic uwagę? Co najszybciej siada? Jak sprawuje się VARIO i czy wymaga jakiegos innego, specjalnego traktowania niż to w nowych 900tkach?

lukaczmarek    265

masz już Fendta wiec coś niecoś powinieneś wiedzieć :)

Przy tylu mth pewnie skrzynia juz nie jest w najlepszym stanie

Kiedyś w RPT był artykuł o Fendt chyba serii 900 który pracuje w RSP i była tam wzmianka ,że skrzynia vario ma wytrzymałość ok 12tys mtg wg.danych producenta. Przy pełnym serwisowaniu powinna wytrzymać dłużej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam....ale pytam o zupełnie inny model

JD1052    78

A ten bląd to jest błąd oprogramowania czy bląd związany z elektroniką ciągnika(elektrozawory, czujniki itp.)?

gangster    5

Sądząc po ilości h to skrzynie miał już robioną bo ogólnie siadają w przedziale 7-9tyś h <_<

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

gangste@ fakt stwierdzony, potwierdzony faktami czy ojca siostry ciotecznej męża szwagra bratannicy proboszcz tak powiedział??

kosti68    16

"gangster" ma racje, w tych ciagnikach dociagniecie do 9 tys. graniczylo z cudem. Najczesciej bylo to w granicach 5- 7 tys.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w niemczech sprzedaja mnóstwo takich samych modeli z przebiegiem 14,000 - 19,000mth

hubertuss    483

Moim zdaniem cena mówi o wszystkim. Oczywiście można miec nadzieję, że sprzedający nie wie co sprzedaje, nie zna cen itd. Niech znajomy skasuje ten jakiś tam błąd lub prrzynajmniej go odczyta. Jeśli ciągnik będzie sprawny i nie wywali nowych błędów będziesz mógł pomyśleć o kupnie. Z nadzieją, że znajomy w konia cię nie zrobi. Chyba, że opcja jest taka, że bierzesz nie jeżdżący ciągnik na sznurku za te 70 tys. A jak przyjdzie wymnienić skrzynię za 40 tys to znajomy powie, że on o tym nie wiedział a ty wiedziałeś, że kupujesz zepsuty.

szczewko    31

Jesli wszystko jest ok to nawet wymiana skrzyni nie jest taka straszna. @Brabus wspominał cos o 26 tys za regenerowana i stara skrzynia wraca do fabryki. Wiec w najgorszym wypadku 110.000 za fendta z 9000mth to jest raczej okazja.

gangster    5

@Hubi ja tak mówie bo troche się widziało i słyszało tu i uwdzie a to, że mają po 14 czy 19tyś godzin to nie znaczy, że skrzynia nie była dotykana ;)

cichy73    0

Czy kwota 240 000 pln za fendt-a 924 TMS rok 2006,2800 mtg,TUZ,obciążnik 1800 kg to dobra cena?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dobra jesli w dobrym stanie jest

dukat2009    6

Witam mam mały problem ze sprzęgłem szarpi przy ruszaniu. Najgorzej jest przy zaczepianiu maszyny jak jest potrzebne sprzęgło. Co możne byc powodem szarpani Fendt vario 916? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować