Skocz do zawartości
Irek28

Pytanko T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
mtracz    71

Jeden plus to nie podnosi tak przodu przy zawieszonych na TUZ ciężkich maszynach.

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Olej. :)

Można smar, ale trzeba rozkręcać i nakładać na łożyska i do piasty.

Domino788    0

Witam, czy jak jest troche za duzo oleju we władku to moze on ucisc taką rurką kolo misy olejowej ?

wieslaw16    46

Witam ,nadmiar oleju w silniku może być przyczyną rozszczelnień w silniku, i nie tylko rurką ale w innych kilku miejscach Ci sie pojawi olej :rolleyes: Pozdrawiam.

zbyszekbrzuze    111

Moze ale nie musi. Pierwszy raz widzialem takie pytanie... Wszedzie czytalem, ze moze przez tlumik, czyli zostanie spalony. Pierscienie sie zakleja nie warto kombinowac. A co sie stalo? Wlales za duzo, czy wtryski sie zapiekly?

wieslaw16    46

Witam, to ze wszystkim tak jest że może -a nie musi, a nadmiar oleju w silniku nie wróży nic dobrego- kolego :lol: Pozdrawiam.

michal1993    350

Dimer, Truck Clean, K2 Akra, każdy działa. Osobiście testowałem K2 Akrę i Dimera, oba dobre, ale Dimer chyba lepszy.

• Like 1

cepheus    0

Witam,

Kupiłem ostatnio Władka i chcę poprawić to co ma uszkodzone lub mu brakuje. Posiada niekompletny hamulec ręczny. Prosiłbym posiadaczy o informację czego mi brakuje i jak to zrobić żeby to było dobrze. Załączam zdjęcie od tyłu. Wg mnie w kabinie jest wszystko co ma być. Brakuje cięgna wkręconego w rączkę ręcznego i chyba dalszych części do podpięcia do hamulca.

reczny.jpg

mtracz    71

Teoretycznie niczego nie brakuje. Dla samej pracy ciągnika wszystko jest. Używa się tego miejsca do podpięcia zaworu hamulcowego przyczepy.

kapi123    14

Wymieniłem żarówkę w reflektorze roboczym bo była spalona ale nadal nie chce świecić reflektor może być to od tego że wymieniłem bezpieczniki i mogłem złe wsadzić ?

Edytowano przez kapi123

razor275    279

Witam,

Kupiłem ostatnio Władka i chcę poprawić to co ma uszkodzone lub mu brakuje. Posiada niekompletny hamulec ręczny. Prosiłbym posiadaczy o informację czego mi brakuje i jak to zrobić żeby to było dobrze. Załączam zdjęcie od tyłu. Wg mnie w kabinie jest wszystko co ma być. Brakuje cięgna wkręconego w rączkę ręcznego i chyba dalszych części do podpięcia do hamulca.

reczny.jpg

Jeżeli nie masz pneumatyki to raczej niczego nie brakuje.

GoRAL1    63

W tym miejscu powinno być gniazdo do podpięcia hamulca hydraulicznego przyczepy , tam montuje się pompę , kiedyś dawno temu pożyczałem rozrzutnika z takim hamulcem

Domino788    0

Witam,Dzis ,gdy brat radlił spieszyło mu sie i jezdził na 4 a w ziemi sucho i po 10 minutach zaczeło sie dymic na niebiesko tak jak by z cylindrów jak to zobaczył zredukował na 3 i przestało sie dymic co to mogło byc ????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...