Skocz do zawartości
Irek28

Pytanko T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
Mikua    9

W zwrotnicach przy remoncie tez założyłem kamalitki, na jedną strone przypada 4 szt.

mani51    57

Przecież w zwrotnicach są oryginalnie kalamitki po jednej na stronę i w zupełności wystarczają.

Co do rozmiaru gwintu kalamitek to najlepiej zakładać te małe bo mają gwint M6 i nie ma problemu z gwintownikiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

mani51    57

Tak, normalny M6, Są też chyba z M8 normalnym a 10 juz ma mniejszy skok. U mnie w sklepie mają do wyboru do koloru.

Jak robiłem smarowanie łożyska oporowego to dospawywałem nakrętkę szóstkę i w to wkręciłem małą kalamitkę :)

wieslaw16    46

Witam widać że w miejsce ślimaka zamontowany jest licznik mtg bo co innego może być w tym miejscu :huh: Pozdrawiam.

zbyszekbrzuze    110

Na moje to zwykły licznik, takie stosowano w pokosówce, w niektórych białoruśkach budowlanych albo w agregatach prądotwórczych z CCCP (z obojętnie jakim silnikiem), gdzie nie ma standardowego obrotomierza z licznikiem.

Ukraińskie i inne tanie wersje ciągników: JUMZ, T40 i T25 nie miały obrotomierza, tylko takie coś.

Mam nawet taki na strychu, ale popsuty :(

wieslaw16    46

Witam,uważam że to były montowane w pierwszych wersjach i modelach ruskich takich jak Białoruś,Jumz ,MTZ, T25 i wiele innych, zanim zastosowali licznik z obrotomierzem :P Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

GoRAL1    63

To jet warsie licznika na rosyjski rynek ale mnie nie oto chodzi

To zdjecie z ogłoszenia na tablicy traktor gez żadnej ingerencji wszystko oryginalne jak nowy 671 mtg tylko ten silikon pod korpusem licznika?????

mani51    57

Ja jak potrzebuję kupić szybę to mierzę ją i idę z wymiarami do sklepu. Patrzą w katalogu i zawsze się coś znajdzie jak nie na miejscu to na zamówienie.

balcerek1    91

A ja jak wybije szybę to jadę z wymiarami do szklarza i zakładam klejoną bo hartowana rozsypie się pod byle uderzeniem a klejona pęknie i zostaje pęknięta i się jeździ.W moim Władku to mam trzy pęknięte i trzy dobre klejone i to od ładnych paru lat i są a w c 360 przednią uderzyłem delikatnie kluczem i już jej nie było.

Hrycu    1

Witam Panowie. Zauważyłem, że w moim władku strasznie krzywo kręci się tylne prawe koło. Co może być tego przyczyną???? Dodam, że poprzedni właściciel podczas orki tak jeździł, aż urwał prawe ramię belki. Być może pług uderzył w koło i coś uszkodził. Jak mogę sprawdzić gdzie tkwi usterka 

Marcelix    52

U mnie prawe koło we Władku też się kręci jak pijane już tak 25 lat. Kiedyś ojciec wypierniczył się jakoś tak że chyba gwiazda w kole się skrzywiła i jest troszkę sfatygowana. Mam zamiar kiedyś kupić nową gwiazdę, albo tę dać do prostowania. Po dłuższym czasie źle to wpływa na szpilki zwolnicy.

Hrycu    1

Mam jeszcze pytanie odnośnie kabiny. Czy można gdzieś kupić uszczelki drzwi jak i prawego okna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się