Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MWCHUDY

Różnice konstrukcyjne przed i po 85r.

Polecane posty

MWCHUDY    0

Interesyje się ciągnikami t150, chciałbym się jednak dowiedzieć jakie modernizacje modelu przeprowadzano i ich efekt- pozytywny bądź negatywny, nie mając tego typu ciągnita nic nie moge więcej powiedzieć nad to iż została zmienona maska, silnik i skrzynia (dane z konedata), wśród czytających ten tekst jest napewno wiele osób mogących podzielić się na ten temat wieloma ciekawymi informacjami oraaz własnymi spostrzeżeniami. ( jeżeli gdzieś sie pomyliłem to przepraszam)

wodzu    0
została zmienona maska, silnik i skrzynia (dane z konedata)

moim zdaniem zrobiony był tylko lekki lifting, czyli maska i filtr powietrza... a co do skrzyni i silników to sie raczej nic nie zmieniło.. choć mogę sie mylić.

MWCHUDY    0
Tutaj jest link do strony - niby maiły 12 a nie 16 biegów i troche zmieniona charakterystyke silnika - na zdjęciu też inną kabine ma - bardziej ''czworokątna" no i szyba jest cała a nie dzielona niewiem ale mój znajpmy ma T 150 z 82 ( nie jestem pewien, ale stara macha ) i ma 12 + 4 czyli wersja późniejsza - dziwne może sie im coś pomyliło na konedacie

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    50
Tutaj jest link do strony - niby maiły 12 a nie 16 biegów i troche zmieniona charakterystyke silnika - na zdjęciu też inną kabine ma - bardziej ''czworokątna" no i szyba jest cała a nie dzielona niewiem ale mój znajpmy ma T 150 z 82 ( nie jestem pewien, ale stara macha ) i ma 12 + 4 czyli wersja późniejsza - dziwne może sie im coś pomyliło na konedacie

Wpiszcie sobie agroimport. com.ua

MWCHUDY    0

No to wychodzi że goście z konedaty wkleili fotke k 151- z inną kabiną i v8 - Число и расположение цилиндров 8,V-образное

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować