12345678910

Duże ubytki oleju silnikowego w T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
12345678910    0

Tak jak w temacie.Przy 10godzinach orki spala ok.2l oleju silnikowego brak wycieków , wydobywa sie dym z pod odpowietrznika miski olejowej i korka wlewu oleju wysoka temp. oleju 120stopniC według wskazań czujnika temp .oleju.

z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

hmmm odma daje...

Pierscienie do wymiany


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exx    7

Remoncik generalny .

Mialem podobnie ale nie brał oleju tylko walił odma , pękła uszczelka pod głowica i dym szedł do oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12345678910    0
Napisano (edytowany)

Ciśnienie 3,5 nie spada poniżej 1,00

Chyba że wyrzuci olej wtedy wskazówka ciśnieniomierza wariuje dolewam olej wszystko wraca do normy za jakis czas dzieje sie to samo (pierścienie wymieniane polskie może jest pomyłka w kolejnosci zalozenia pierscieni?)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NhBartek    40
Napisano (edytowany)

Może byc. Pierscienie (o ile nie sa robione w stodole:) ) zawsze maja oznaczenie TOP zeby ta wlasnie strona zakladac je ku gorze. na pewno od gory tłoka musi byc zalozony pierscien chromowy a od dołu zgarniajacy (taki ze sprężynka w środku)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

I oto jest naiwność ludzka że wymiana pierścieni w silniku coś da a tu niestety owal cylindra jest duża i zanim pierścienie się dotrą to nie jeden litr oleju spali a przecież zestawy do t25 nie są drogie http://moto.allegro....2329567770.html i http://moto.allegro....2332357549.html i spokój na jakieś 5000 motogodzin.Załóż zestaw naprawczy tylko korbowody daj do kontowania i możesz śmigać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Za takie pieniądze co kosztuje caly zestaw to sie nie oplaciło zakładać samych pierścieni. zwłaszcza ze on jest chłodzony powietrzem.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12345678910    0

I oto jest naiwność ludzka że wymiana pierścieni w silniku coś da a tu niestety owal cylindra jest duża i zanim pierścienie się dotrą to nie jeden litr oleju spali a przecież zestawy do t25 nie są drogie http://moto.allegro....2329567770.html i http://moto.allegro....2332357549.html i spokój na jakieś 5000 motogodzin.Załóż zestaw naprawczy tylko korbowody daj do kontowania i możesz śmigać :) pozdrawiam

Dzięki ale który zestaw lepiej kupić ten pierwszy czy ten drugi orginal z rosji i nie wiem czy mam stary typ ciągnika bo mam z 85r, a tam są dla starych typów i dla nowych i nie wiem czy to roznice robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

O oczywiście że rosyjski.Chyba będzie pasował nowszy zestaw bo starszy będzie do T25 z rocznika 72-28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Dzięki ale który zestaw lepiej kupić ten pierwszy czy ten drugi orginal z rosji i nie wiem czy mam stary typ ciągnika bo mam z 85r, a tam są dla starych typów i dla nowych i nie wiem czy to roznice robi.

 

Jeśli masz władka od nowości to będziesz wiedział co w nim siedzi a jeśli go kupiłeś to może być nie wiadomo jak typ tam. Ale to nie ma znaczenia kupisz nowy to będziesz miał 5 pierścieni zamiast 4 i jeśli głowicę byś zmieniał to świeca żarowa będzie w każdej głowicy niby w zimie lepiej palą.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

No patrz dokładnie co kupujesz bo teraz strasznie dużo indyjskich części do władymirca a z nimi jest tragedia. Kupiłem ostatnio klawiaturę na głowice nowe i okazało się, że chyba jest produkcji indyjskiej / chińskiej musiałem przewiercać otwory bo nie pasowało a do tego żeby ustawić zawory do zrobili nie typowy klucz 18 :D Oddał bym to ale kupiłem w odległym sklepie...


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
    • Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj