Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Silver

PROW - modernizacja gosp. a dobrostan zwierząt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Silver    0

Witam!

Składał ktos wniosek na modernizacje na sprzęt a ma chodowlę bydła, czy warto ryzykować, czego mogą sie czepiać wypełnialiscie wniosek przez ODR czy prywatne firmy? Co poprawialiscie w budynkach żeby spełnic dobrostan a co można opuścić?

Seb@    0

Przyłączam się do pytania ale mnie interesują wymagania jakie mnie obowiązują w przypadku hodowli trzody.

Wiadomość z agroFakt.pl

Silver    0
Iść na szkolenie CROSS-COMPLIANCE i będzie wszystko jasne :lol:

he he, no właśnie byłem i dlatego ten temat!

Bo pewne wymagania są nie do spełnienia praktycznie, a kontrole są bardzo wnikliwe i jeśli nawet wszystko wydaje się być to okzaże się ze stanowiska za krótkie albo okna policzą z ramkami itd, ktoś ma takie doświada\czenia?

katator    115

u mnie kontrola trwała 30 min. najwazniejsze jest szambo płyta gnojowa no i oczywiscie szerokosc i dlugosc stanowisk. okienka jak sa to i tak przejda. nikt tego nie mierzy. stanowiska powinny miec min 110cm szerokosci. jak sa wezsze to mozna na nich postawic np jałowke do 1,5 roku

1rajdzik    14

Silver - jak okienek za mało to można zaświecić zarówki i będzie git, a tak jak pisał wyżej katator to najważniejsze dla urzędasa to szambo i płyta, jak masz na to dokumenty to może się okazać że nawet nie będzie szedł zajrzeć. a co wg Ciebie jest nie do spełnienia ? chyba tych warunków nie wzięto tak z powietrza ...

Przemo85    12
Jak kontrolują wentylację obory, pytam bo będę rozliczał wniosek ze SPO.

Przyłączam się do pytania czy miał już ktoś odbiór z ARiMR chlewni która była stawiana na SPO? bo starzy złożyli wniosek o refundacje i spodziewamy się kontroli. Słyszałem że taka kontrola to nie przelewki :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować