Zaloguj się, aby obserwować  
OSKAR07

Jaki siewnik z agregatem do 3m do ciągnika URSUS 1222(120KM)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
OSKAR07    0

Witam

 

Jaki proponujecie siewnik z agregatem uprawowym od 2,8 do 3m? Jaki polecacie a jakich radzicie unikać? Agregat z jakim wałem? Klasa ziemi 3-4. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSKAR07    0
Napisano (edytowany)

W gre wchodzi tylko nowy, górna granica to ok 40 tys zł brutto.

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

aktywnego za tyle nowego nie kupisz... w grę wchodzi talerzowy agregat lub na łapach. Trudno coś dobrego kupić nowego za 40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSKAR07    0
Napisano (edytowany)

W grę wchodzi bierny, zestaw uprawowo-siewny. Jaki polecacie ?

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Aktywnego tak jak kolega powyżej napisał nie wyrwie. Z zagranicznych talerzowych łącznie z siewnikiem patrząc po ofertach też nie da za bardzo rady. Pozostają jakieś polskie sprzęty z Agro-Tomu agregat talerzowy 3m za 21000 z pacomatem zł wyrwie i siewnik 3m z Agro-maszu za 13000zł. Bo już coś lepszego jak np. Lemken Brona aktywna 3m przy obecnym kursie 42000zł + packomat 4600zł i siewnik z Kongskilde 3m 24000zł więc w sumie trochę sporo.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

Może z UNI zestaw, tylko jak masz robić agregatem bez siewnika to nie polecam packera bo robi zlepy jak ziemia jest wilgotna tak więc np na buraki uprawić albo na kukurydzę odpada, chyba że brony rzucać na hydropak. Ale jeśli tylko do siewnika to packer może być, troche poskrobiesz ale z efektu będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chce kupić agregat bierny a @carrado pisze o aktywnym weź następnym razem czytaj dokładniej komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
Napisano (edytowany)

W czasie pisania mojego postu postu powyżej jeszcze nie było więc nie mogłem o tym wiedzieć, jeśli o ścisłość chodzi. Lecz właściwie nie wiem czy to do mnie bo @carrado to nie ja. Więc jak to napisałeś pisz uważniej. Jeśli natomiast chodzi o bierny to z Famarolu w tej cenie też udało by się coś wyrwać.

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@carrado O to ty 13 minut jeden post piszesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
Napisano (edytowany)

Pomagając koledze z forum na prv tak i myślę że to nie jest jakiś problem. W dodatku nie nabijajmy już zbędnych postów tą nie prowadzącą do niczego rozmową i nie dotyczącą tematu.

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już na temat więc tak ja na twoim miejscu wybrał bym aresa 3m bierny i wał rurowy i do tego siewnik kongskilde demeter classic 3000sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie nie znam cen ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

nieznam cen ale za 40 tys moze szło by wyrwac agregat z siewnikiem nadbudowanym kiedys famarol miał cos takiego w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj