tomb2

Ciągnik 130 km

Polecane posty

deer    180

@ Brzozak

Przemine tak szybko jak poranna rosa, choc hałasu tacy robią jak tornado ;)^_^ .

A zapomniałeś jeszcze o Hurlimanie też ekstra sprzęcior :D .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

hyh widze że wje...łem się w szczelnie zamknięte grono,

pewnie, ze jak każdy tak będzie podchodził to długo tu nie

zabawie. Najbardziej lubię rozmawiać z przedstawicielami

punktów dealerskich, oni przynajmniej twardo argumentują.

Sprostuje tylko, że mówiłem o nowych seriach.

Czytałem wątek Kiza, gdzie przewija się motyw 309 ze spiep...nym

sprzęgłem. Ciekaw jestem tylko co to był za rocznik i wersja.

Ten o którym Arek, mówiłeś to ten sam przypadek?


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@ matuch

Grono jest otwarte ale na otwarte umysły, które twardo stąpają po ziemi.

Nie no tym tekstem to mnie ubawiłeś jak i pewnie większość ludzi na AF

,,Najbardziej lubię rozmawiać z przedstawicielami

punktów dealerskich, oni przynajmniej twardo argumentują``.

95 % przedstawicieli to takie sciemy wali, że szkoda pisać. Jak do tej pory nie trafiłem jeszcze na kompetentnego przedstawiciela handlowego, który by odpowiedział choćby w 80 % na moje pytania. Sciemnianie i okrągła gadka to ich specjalność. Zadaj konkretne pytanie ale takie z drugiego rzędu ważności (polecam poczytać posty @jaro, @mav, @brzozak itd.), okragłe odpowiedzi i nic więcej. Wiem bo parę maszyn w życiu kupiłem i nadal kupuję.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

@Matuch

Raczej nie jest to ten sam przypadek a rocznik tego ciągnika to zdaje się 2006

 

@deer

Każdy diler będzie ściemniał jeśli będziesz zainteresowany kupnem.

Np. kiedyś z ojcem pytaliśmy się w agromie o ciągnik mocy ok 110km, wybór padł na zetora była jazda próbna ale jak zapytaliśmy się co by polecił jeśli byśmy dołożyli trochę pieniędzy to odrazu powiedział że zetor jest słaby, ma słabe odlewy, dużo się psuje itp i lepiej kupić Labmo a jeszcze lepiej Agrotrona K. A inny sprzedawca (znajomy ojca) z tej samej agromy przy zupełnie luźnej rozmowie powiedział, że nie powinien się do tego przyznawać ale deutze częściej mają na naprawach serwisowych niż zetory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja tam z dilerami wogole nie rozmawiam o ciagnikach, kombajnach i innych maszynach, pytam sie tylko o suche fakty bez opinii.

trzeba byc naiwnym, aby myslec ze dealer chce ci doradzic i np. powie wez jd serii 8xxx bo na glowe bije fendta 9xx ;)

takze @matuch obstawiam, ze nie jestes pelnoletni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Znajomy rolnik chce kupić nowy ciągnik 140KM. wybiera pośród DF, Claas,MF, JD . Może powiecie coś o sprzętach tej mocy ile palą, jakie słabe punkty i to co jeszcze możecie o nich powiedzieć. Będzie wykonywał najcięrzsze prace Na gospodarstwje 70ha(produkcja mleka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj