Skocz do zawartości
Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

baziula    6

Spotkać kogoś to jeszcze nic. Trzeba jeszcze ze sobą wytrwać i zbudować szczęśliwy związek. To jest panowie sztuka.

Szymi40    373

A najlepiej było by poznać tak ze czterech i od każdego największą zaletę. Od jednego pracowitość ,drugiego zaradność, trzeciego wierność i następnego szacunek dla drugiej osoby. I już mamy faceta idealnego - ale czy tacy istnieją ? TAK w bajkach. ;):)

izolda789    12

No bez kitu tak by było najfajniej stworzyć sobie samemu swoją drugą połowę, przecież coś co się zrobi samemu najbardziej sie szanuje i daje największa satysfakcję :)

Szymi40    373

Znajdzie się jakąś dziewczynę i już. ;) Tylko że to tak- DZIADEK ożenił się z babcią TATA z mamą a ja mam się żenić z obcą kobietą.... :(

Power    1

Na gosp wygląd ma najmniejsze znaczenie to zupełnie inny świat i panuje na nim inna hierarchia wartości. Przeciętnej urody a pracowita i zaradna dziewczyna będzie uwielbiana przez męża i teściów --- piękna i próżna raczej przez nikogo. W mieście jest troszeczkę inaczej wygląd czasami pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości dostaniu dobrej posady i przy różnych sytuacjach. Jednak to tylko potwierdza regułę że faceci - "mieszczanie" są płytcy i powierzchowni :ph34r:

Za to powinnem się obrazić- mieszczanie" są płytcy i powierzchowni. Nie wrzuca się wszystko do jednego worka :/

Michalmeer    366
Napisano (edytowany)

Kobiety niedługo wiosna ruszajcie na lowy a może i ktoś was upoluje :)

Edytowano przez Michalmeer

bystra    26

Panowie dla was też ofert nie brakuje więc do dzieła bo wiosna tuż, tuż :P

baziula    6

Dajcie spokój... chce Wam się jeszcze szukać...... bleeee. Jak ma być szamo się trafiii

Meg5    354

Super Baziula wyglądasz ... ;) Pozdrawiam .. :) A z szukaniem masz rację ,co ma być to i będzie ... ;)

PS : Jakie tico ? :rolleyes:

baziula    6

Dzięki :D

Pamiętasz jeszcze tamte testy o tico? :D:D

Blacha marna ae jakie serducha mają :D :D

nikolas29    168

serducha to wy wszystkie macie...kobieta to jedno wielkie serce..ale nie bede pisał tak jak weoły romek

baziula    6

No nie każda kobieta to wielkie serce. Kobieta potrafi być bardzo perfidna i wredna.

Ate    23

I potrafi być szczególnie wredna jak zostanie zraniona i planuje zemstę :)

Max1987    19

Ja się kobiet nie obawiam ale boje się ich zemsty potrafią być bardzo wyrafinowane:-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych